Настя Каменських прийшла на інтерв'ю для YouTube-каналу Слава+, де Настя Каменських розповіла про себе багато цікавого, в тому числі про своєї мами Лідії, яка виявилася дуже схожа зовні на саму Настю.

Настя Каменських

Губи-восьминоги: Мережею шириться нова мода на форму губ (ФОТО)

Слава від дочки Лідії дізнався, що вона дуже розкута жінка. Ось що Настя Каменських розповіла про свою маму:

"Одного разу ми з мамою поїхали вибирати одяг на ринку. Там проходило багато людей, а там ми міряли все на картонці. А в мене мама – Лідочко, жінка без комплексів. Вона відкриває мене, а я кажу: "Навіщо ти відкриваєш, мене ж всі побачать". А вона мені каже: "Хто тебе побачить? Що ти їм покажеш?". Але з тих пір я перестала соромитися. Це не означає, що я зараз роздягнуся чи хочу це зробити. Ні, просто ставлюся до цього спокійно".

Їм немає аналогів: Топ-5 індійських актрис, які без пластики вражають красою (ФОТО)

Крім того, у Насті Каменських виявилося багато спільних знімків з матір'ю:

Настя Каменських з мамою Лідією

Настя Каменських і мама

Вчені довели, що какао здатне подолати небезпечну хворобу

Лідія Каменських – мама Насті Каменських

Настя Каменських і мама

Дивись відео по темі:

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, що нещодавно стало відомі погані новини про Філіпа Кіркорова. Виявляється, що у співака почалися серйозні фінансові проблеми, і все дійшло до того, що судові пристави вже займаються виселенням співака з його розкішної квартири. Справа в тому, що Філіп Кіркоров заборгував закордонному банку кілька мільйонів євро, але у співака немає коштів, щоб погасити кредит. Що очікує співака далі, і скільки коштує його квартира, читай в нашому матеріалі, який перебуває по посиланню.

Знаходишся у пошуку нових яскравих місць для подорожей? Залишай всю суєту у своєму місті і вирушай назустріч пригодам в Південну Корею. Читай, ніж країна приваблює мільйони туристів щорічно і чому її обов'язково потрібно відвідати.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch.ua

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою