Регулярні фізичні вправи відіграють важливу роль у процесі схуднення, допомагаючи зміцнити м'язи та надати тілу форму та тонус. Про це пише Eat This, Not That.

Початківцям у фітнесі важливо вибирати прості, але ефективні вправи, які дають результати і не знижують мотивацію для тренувань. Особистий тренер Кайрі Ферр рекомендує кілька простих вправ для початківців.

Підтримка здорової ваги відіграє ключову роль загальному здоров'ю і впливає безліч аспектів добробуту. Схуднення знижує ризик хронічних захворювань, таких як серцево-судинні захворювання, діабет та високий кров'яний тиск.

Дослідження показують, що підтримання оптимальної ваги за допомогою здорового харчування та регулярних фізичних навантажень сприяє довголіттю, підвищує життєву енергію та покращує якість життя.

"Можна виконувати ці вправи самостійно, такі як ходьба, біг підтюпцем або плавання", - радить Ферр. "Інші вправи можна перетворити на інтервальні або суперсети, щоб збільшити інтенсивність тренування. Змінюйте вправи або тривалість залежно від свого рівня фізичної підготовки".

Ходьба швидко

Біг підтюпцем є ефективною аеробною вправою для схуднення, сприяючи також покращенню роботи серцево-судинної системи та знижуючи ризик серцево-судинних захворювань. Дослідження показують, що у бігунів на 45% нижче ризик інсульту чи серцево-судинних захворювань.

"Почніть з легкого бігу та поступово збільшуйте інтенсивність", - рекомендує Ферр. "Для схуднення заплануйте бігати 20-30 хвилин три-чотири рази на тиждень".

Джампінг-джеки

Ця класична вправа збільшує частоту серцевих скорочень, залучає кілька груп м'язів та допомагає спалювати калорії. Ферр радить виконувати джампінг-джеки від 30 до 60 секунд без зупинок та повторювати це чотири рази з хвилинним відпочинком між раундами.

Присідання

Це основна вправа, яка зміцнює м'язи нижньої частини тіла та корпусу, спалюючи багато калорій. Ферр рекомендує виконувати 15–20 повторень у чотирьох підходах з одним хвилинним відпочинком між ними.

Віджимання

Віджимання розвивають силу верхньої частини тіла та допомагають спалювати калорії. Ферр пропонує почати з положення планки та поступово переходити до віджимань із зігнутими або витягнутими ногами. Ціль – виконати чотири підходи по 10 повторень.

Планка

Ця вправа зміцнює м'язи корпусу та спини, допомагаючи зменшити талію та підвищити стійкість тіла. Ферр радить триматись у положенні планки від 30 до 60 секунд і повторювати чотири рази з одним хвилинним відпочинком між раундами.

Раніше ми писали про 7 звичок, які роблять пари щасливими.

Також ми повідомляли, як підтримувати стосунки з чоловіком на відстані.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою