Українська актриса Ольга Сумська щаслива мама двох прекрасних дочок. Артистка — прекрасний приклад того, як можна бути і народною улюбленицею на сцені театру, і чудовою мамою, і свіжої красунею в свої 52 роки. У шлюбі з Віталієм Борисюком у Сумській народилася дочка Анна, а також від першого шлюбу вона виховує Тоню. До речі, старша дівчина, якій цього року виповниться 29 років, так сильно схожа на маму, що деякі шанувальники навіть плутають її з Сумської. Особливо, якщо згадати архівні фото улюбленої артистки.

Ольга Сумська з дочками

Вчора, 3 серпня, в Instagram у старшої дочки Сумської Тоні Паперною з'явилося нове фото з мамою. Кадр був зроблений на фотосесії для журналу Viva!, на серпневій обкладинці якого Сумська з'явилася з доньками. На фото Тоня і Ольга постали в стриманих сукнях і туфлях на високих підборах.

Тони Паперна і Ольга Сумська

Зазначимо, що Тоня на новому фото знову продемонструвала свою схожість зі знаменитої родичкою.

Дивись відео по темі:

Нагадаємо, 12 липня в Одесі відбулося відкриття міжнародного кінофестивалю 2019. Вже в десятий раз морська столиця зустрічає на своїх вулицях кіноробів і кіногурманів не тільки з України, але і багатьох інших країн світу. Ювілейний сезон стартував з традиційної червоної доріжки біля оперного театру. На захід з'їхалися головні киношники з усієї України, а також в цьому році організатори порадували гостей фестивалю появою в програмі зустрічей з голлівудськими актрисами Роуз Макгоуен, Іванною Сахно і легендарної француженкою Катрін Деньов. Дивись найкращі вбрання з червоної доріжки відкриття.

Незважаючи на те, що фестиваль проходить вже в десятий раз, не всі зірки виявилися досить добре підготовлені до самопрезентації на червоній доріжці. Стилісти чи «постаралися» над цими образами, або ж гості фестивалю самі вибирали собі вбрання не завжди можна зрозуміти і як не дивно, в числі невдалих образів є навіть дизайнери. Дивись за посиланням найневдаліші вбрання знаменитостей з відкриття Одеського міжнародного кінофестивалю 2019.

Більше цікавих матеріалів можна читати на clutch.ua.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою