Елена-Крістіна Лебідь – епатажна телеведуча, відома глядачеві за передачу «Аферисти в мережах», яка з успіхом йде на «Новому каналі» вже багато років. Телезірка обожнює ділитися зі своїми шанувальниками фотографіями зі звичайного життя, показувати, як проводить час з коханим екс-міністром Павлом Розенком та інтригувати глядачів своєї авторської програми гучними анонсами майбутніх випусках.

Телезірка зізналася, що зустрічається з екс-віце-прем'єром Павлом Розенком минулої осені і з тих пір стала ще більш популярною в українському медіа-просторі.

Олена-Крістіна Лебідь і Павло Розенко

У новому статусі названої нареченої екс-міністра Олена-Крістіна Лебідь все також продовжує роботу над своєю програмою "Аферисти в мережах". Четвертий сезон шоу показали цієї навесні і в ньому було дуже багато несподіваних і небезпечних розслідувань.

Як завжди, перед кожним новим розслідуванням Олена-Крістіна Лебідь сидить в барі і спілкується з другим ведучим Олександром. Він виступає в ролі бармена. Протягом усіх чотирьох епізодів Христина показує свого колеги фокуси, а після того, як ошелешений Олександр просить пояснити трюк, починається сюжет про афериста, якого вдалося зловити телеведучої.

цього разу фокус був дуже ефектним. Відео з його виконанням з'явилося в Instagram в Олени-Крістіни Лебідь. На ньому телезірка бере зі столу запалену свічку, гасить її і починає відкушувати шматки і пережовуючи ковтати. В описі зірка Нового каналу попросила прибрати від екранів дітей.

"Дітям не дивитися! СВІЧКА ЖЖОТ!", - написала під відео телезірка.

Шанувальники почали намагатися відгадати, в чому ж суть цього фокусу. Більшість вирішили, що "свічка" насправді зроблена з їстівного матеріалу. З варіантів: шоколад, банан, сир, хліб і багато іншого.

А як вважаєш ти?

Дивись відео з Оленою-Христиною Лебідь:

Довгі волосся – це ознака жіночності та сексуальності. Але як їх зробити доглянутими і красивими, щоб чоловіки з захопленням дивилися вам услід? Читайте секрети відомих блогерів по догляду за волоссям.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою