"Нафтогаз України" попередив про поширення шахрайської схеми, пов'язаної з нібито "соціальним тарифом" на газ. Аферисти пропонують людям "переключитися на тариф 4 грн за кубометр", але насправді прагнуть виманити особисті та банківські дані від потенційних жертв. Про це пише "Обозреватель".

У повідомленні наголошується, що інформація про передбачуваний "соціальний тариф" для різних категорій населення, що встановлює тариф 4 грн за кубометр газу, є неправдивою. Фактичний тариф на газ у компанії становить 7,96 грн за кубометр і застосовується до всіх клієнтів, включаючи сім'ї військовослужбовців, пенсіонерів, багатодітних та малозабезпечених сімей.

"Нафтогаз" направить звернення до правоохоронних органів для перевірки джерел розповсюдження підробленої інформації. Компанія також закликає громадян бути обережними та не переходити за сумнівними посиланнями, а також уникати передачі своїх особистих даних третім особам.

Будьте обережні та пильні щодо пропозицій про "соціальні тарифи" газ, особливо якщо вони вимагають надання особистих даних. Шахрайські схеми можуть використовувати подібні хитрощі для крадіжки інформації. Якщо у вас є сумніви щодо подібних пропозицій, краще перевірте інформацію безпосередньо в офіційних джерел, таких як "Нафтогаз України". Важливо підтримувати пильність у цифровому просторі, щоб уникнути потрапляння в пастки шахраїв та зберегти свою конфіденційність.

Слід зазначити, що з 1 грудня тариф на газ для більшості споживачів в Україні залишився незмінним. Варіації у цінах можуть стосуватися лише юридичних осіб, і для домашніх споживачів тарифи залишаються стабільними. Громадяни мають можливість вибору постачальника газу з цінами від 7,7 грн до 9,99 грн за кубометр, і ці тарифи діють до 1 травня 2024 року.

Нагадай, що водоканали наполягають на підвищенні тарифів.

Також ми повідомляли, що чекати від тарифів на електроенергію у 2024 році.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою