Багато хто з нас люблять стейки, приготовлені в ресторанах, але повторити цей щедевр вдома під силу далеко не всім. Хоча, виявляється, для цього не обов'язково бути шеф-кухарем, треба просто знати кілька простих правил і строго слідувати їм. Відомий у всьому світі кухар Гордон Рамзі, власник елітних ресторанів та визнаний експерт у приготуванні м'яса, поділився своїми секретами приготування ідеального стейку в опублікованомуна YouTube відеоролику.

Шеф-кухар стверджує, що ключовий момент у створенні смачної м'ясної страви відбувається ще до того, як стейк чи вирізка потраплять на сковороду.

Рамзі підкреслює, що важливо витягти стейк із холодильника за 20 хвилин до початку приготування, щоб уникнути жорсткості та неприємного смаку. Такий підхід обумовлений необхідністю дати м'ясу достатньо часу для прогріву до кімнатної температури, забезпечуючи рівномірне прожарювання та насичений смак.

Далі Рамзі рекомендує рясно посолити і поперчити стейк крупинками, добре розігріти сковороду, додати трохи оливкової олії. І лише після цього можна приступити до приготування м'яса.

Рамзі розповідає, що він звик завжди обсмажувати стейк протягом 30 секунд на одній стороні, а потім обережно перевертає його за допомогою щипців. Таким чином рекомендується перевертати м'ясо щохвилини, при необхідності доливаючи олію.

У процесі смаження до стейку можна додати подрібнений часник і гілочки чебрецю.

Завершальним штрихом у рецепті Гордона Рамзі стає додавання шматочка вершкового масла на сковороду, яке має повністю розтанути. Цей крок, за твердженням шеф-кухаря, надасть стейку "цілком новий смак".

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою