Прес-служба Нової пошти повідомила, що на даний момент активно з'являється підроблена інформація про вигадані розіграші від компанії у різних Telegram-каналах. Аферисти пропонують клієнтам брати участь у виграші ялинок, надаючи умови акції. Ці оголошення поширили понад 40 каналів у Telegram, у тому числі тих, які популярні та мають велику аудиторію. Про це "Pro Гроші".

Важливо відзначити, що шахраї прагнуть використати відомі бренди, щоб отримати довіру користувачів. Вони шифрують посилання на фішингові сайти, роблячи оголошення закритими. Такий підхід знімає сумніви у читачів, які стикаються з інформацією про розіграш, оскільки згадка про Нову пошту служить для них як клікбейт.

Нова пошта наголосила, що не має жодного відношення до цих підроблених оголошень, і попередила клієнтів бути дуже обережними. Компанія радить не довіряти інформації, отриманій із каналів, не пов'язаних з офіційним сайтом чи офіційними сторінками Нової пошти у соціальних мережах. Подібні випадки можуть призвести до потрапляння на вудку шахраїв та втрати коштів.

Загалом слід дотримуватися стандартних рекомендацій при онлайн-покупках, щоб убезпечити себе від можливих шахрайських дій.

Також стало відомо, що Нова пошта впроваджує зміни до тарифів для своїх бізнес-клієнтів. Компанія запустила пільговий тариф для підприємств, що відкриють новий зарплатний проєкт протягом дії програми. За словами представників банку, більше половини українського бізнесу вже виплачують зарплату через ПриватБанк завдяки сучасним технологіям, які спрощують та автоматизують процес нарахування та виплати зарплат.

Варто зазначити, що в умовах військового стану використання банківських карток для виплати зарплат та безготівкової оплати товарів та послуг стає додатковим фактором безпеки для населення.

Нагадаємо, що Укрпошта роздає клієнтам подарунки.

Також ми повідомляли, як оформити заявку на грошову допомогу та кому дають.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою