Благодійні організації продовжують підтримувати українців у цей скрутний період. Допомога доступна не тільки внутрішньо переміщеним особам, а й усім, хто її потребує. Про це пише "На Пенсії".

Християнська Церква "Спокута" у Харкові надає регулярну допомогу у вигляді продуктових наборів. Для отримання допомоги необхідний попередній запис та реєстрація.

Правила отримання допомоги такі:

  • Видача здійснюється один раз на два тижні.
  • Один продуктовий набір надається на сім'ю або домогосподарство (людей, які мешкають разом).

Реєстрація проводиться в перший тиждень і закінчується після досягнення певної кількості людей. Кожна людина має зареєструватися особисто із зазначенням свого телефонного номера.

Підтвердження реєстрації:

Першої неділі ви повинні підтвердити свою реєстрацію на столах реєстрації та обов'язково відвідати служіння, маючи при собі оригінал паспорта та документи для перевірки особи та адреси.

У другу неділю ви знову підтверджуєте свою реєстрацію перед служінням, приносячи ті самі документи, що й минулого тижня.

Після служіння (друга неділя) ви отримуєте продуктовий набір.

Люди, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння, не виконують або порушують правила, що спізнюються, виявляють неповагу до церкви, служіння та служителів, не можуть зареєструватися та отримати продуктовий набір.

Для реєстрації на гуманітарну допомогу звертайтесь з понеділка по п'ятницю з 10 до 15 години за телефонами: 0962207671 та 0681065811. При реєстрації вкажіть ПІБ, номер телефону, адресу проживання, ІПН, а також серію та номер паспорта.

Нагадаємо, що стало відомо, які компенсації виплачуватимуть українцям у 2024 році.

Також ми повідомляли, що розпочався прийом заявок на грошову допомогу.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою