18-річна дівчина, нездатна пересуватися, розмовляти та харчуватися, відчуває страх перед можливою смертю, оскільки думки лікарів щодо її стану розходяться. Про це пише Mirror.

Міллі МакЕйнш стверджує, що її стан настільки серйозний, що вона не здатна навіть сидіти, їй важко говорити та ковтати, а найменші відчуття, такі як дотики, шуми та світло, викликають нестерпні муки через підвищену чутливість.

"Я відчуваю, що вмираю. Постійний біль просто нестерпний. Я страждаю, але мене не слухають", - каже вона, описуючи свої страждання як "тортури". "Я не можу більше це терпіти".

У січні Міллі була госпіталізована через погіршення стану та неможливість ковтання їжі або рідини, і їй було встановлено поживну трубку.

Неофіційний діагноз, який вона одержала, вказував на синдром хронічної втоми, також відомий як тяжкий міалгічний енцефаломієліт.

Коли Міллі та її сім'я прибули до лікарні, вони наполягали на допомозі з харчуванням, стверджуючи, що вона відчуває голод.

Проте офіційний діагноз на той момент ще не підтверджено, і лікарі спочатку припустили наявність розладу харчової поведінки.

Попри це, Міллі та її сім'я завжди вважали, що у неї міалгічний енцефаломієліт, хоча остаточний діагноз у цьому випадку досить складно встановити.

Раніше Clutch писав, як відрізнити коронавірус від грипу чи застуди: легко перевірити.

Також лікарі назвали три напої, які підвищать імунітет: краще за будь-які вітаміни.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою