У будь-яких відносинах рано чи пізно виникає криза. Партнери не можуть зрозуміти один одного, конфлікти виникають і здається, що стосунки розвалюються. Один зі способів вирішення цієї ситуації – тимчасова пауза. Про це пише Mirror.

Чому пауза у відносинах необов'язковий вирок

Більшість відносин починаються з ентузіазму та взаємного інтересу, але з часом рутина може порушити цю гармонію. Партнери починають помічати недоліки один одного, відмінності у поглядах, і це призводить до конфліктів. Проте тимчасове відділення може допомогти розібратися у відносинах.

Іноді пари, перебуваючи у рутиному, вирішують спробувати жити окремо. Для деяких це може бути способом відновити свої відносини, а для інших – першим кроком до розриву.

Експерти, як, наприклад Колін Нолан, стверджують, що пропозиція пожити окремо не обов'язково означає остаточний розрив. Важливо не погіршувати ситуацію та давати партнеру простір для роздумів.

Як правильно реагувати на пропозицію тимчасового відділення:

  • Не піддавайтеся на емоції та не влаштовуйте скандали – це лише погіршить ситуацію.
  • Обговоріть із партнером тривалість відділення.
  • Не турбуйте партнера непотрібними дзвінками та повідомленнями.
  • Сфокусуйтеся на собі та своїх почуттях.
  • Обговоріть проблеми та плани на майбутнє під час наступної зустрічі.

Чи можуть стосунки відродитись після тимчасового відділення?

Багато психологів стверджують, що тимчасове відділення допомагає парі переглянути свої стосунки. Почуття посилюються розлукою, і зустріч після окремого проживання може призвести до нового етапу відносин.

Однак, якщо один із партнерів все ж таки вирішить остаточно розлучитися, важливо розуміти, що це не обов'язково ваша вина. Люди змінюються, і іноді розлука – єдиний спосіб рухатися вперед.

Раніше психологи назвали 8 ознак, що чоловік хоче кинути вас.

Також ми повідомляли основні засади здорових стосунків у парі.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою