Сезон Тельцов, який подарував багатьом знакам зодіаку стабільність і добробут, добігає кінця. Настає час мінливих Близнюків, чий хаотичний настрій може серйозно ускладнити життя деяким знакам. Про це йдеться у прогнозі OBOZ.UA.

Телець (20 квітня – 20 травня)

Розслабтеся, ваш зоряний час позаду. Наприкінці травня на вас можуть наринути проблеми з фінансами, спровоковані недавніми марнотратами. Настав час пожинати свої плоди вчинків.

Неприємності змусять вас переглянути цінності та зробити правильні висновки. Заощаджуйте гроші і відмовтеся від галасливих вечірок і приділіть час собі.

Рак (21 червня – 22 липня)

Чи відчуваєте себе пригніченими і не бачите сенсу в тому, що відбувається? Робота не приносить радості, стосунки збайдужіли, а друзі відсунулися? Не чекайте, поки проблеми вирішаться самі собою.

Візьміть ініціативу у свої руки та почніть діяти. Пам'ятайте, що за чорною смугою завжди слідує біла. Не здавайтесь, і ваші старання будуть винагороджені.

Козоріг (22 грудня – 19 січня)

Ваш спокійний світ руйнується під натиском хаосу. Потік справ, відрядження, гості – все це вибиває вас із колії. Не дозволяйте іншим диктувати свої умови.

Не бійтеся говорити "ні" і ставте свої потреби на перше місце. Чи відчуваєте виснаження? Не ігноруйте сигнали організму. Зробіть перерву, інакше ризикуєте вигоріти.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Травневий фінал стане для вас справжнім випробуванням. Вам доведеться вирішувати складні завдання, які потребують незвичайних підходів. Відійдіть від звички покладатися лише на інтуїцію.

Тепер потрібен холоднокровний розрахунок та прагматичний погляд на речі. Не бійтеся прохаючої допомоги. Земні знаки зодіаку – ваші союзники у цей нелегкий період.

Також астрологи назвали три знаки Зодіаку, для яких настане дуже складний період: буде проблема проблеми.

Ще астрологи називали чотири знаки, які стануть багатими у 2024 році.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою