Схуднення - процес складний та тривалий. Насамперед необхідно ретельно стежити за своїм харчуванням. Якщо ви маєте намір схуднути, слід уникати цих продуктів і звичок. Про це пише "ТСН".

Дивно, але одне з найбільш популярних фруктів, яблуко може викликати апетит. Хоча багато хто помилково використовує його для перекушування. Безперечно, яблука дуже корисні для організму, але слід пам'ятати, що вони містять багато цукру.

Жуйка, хоч і не є харчовим продуктом, після її вживання викликає сильне почуття голоду. Жуючи її, ми обманюємо свій організм, оскільки активізуються слинні залози, і він чекає на їжу, яка, втім, не надходить.

Соуси та заправки також вважаються потужними стимуляторами апетиту. Майонез, улюблений багатьма, містить багато Е-добавок та різноманітних спецій, бувши сильним підсилювачем смаку. Крім того, він багатий на жири. До цієї ж категорії належать кетчуп, гірчиця та соєвий соус.

Алкоголь сприяє апетиту через швидке піднесення рівня цукру в крові. Крім того, він виводить багато рідини з тканин, а міцні напої без цукру зневоднюють організм. Невипадково дієтологи рекомендують відмовитись від алкоголю при дієтах.

Попри поширену думку, що на сніданок слід вживати пластівці та мюслі, для тих, хто прагне схуднути, це не найкращий вибір. Зазвичай використовуються оброблені зерна, що викликають різкий стрибок глюкози й, отже, голод. Те ж саме стосується і батончиків з мюслі, які часто їдять як перекушування.

Соки. Упаковані фруктові соки містять велику кількість цукру і не мають необхідної клітковини. Фактично, магазинні соки є рідким цукром, що підвищує рівень глюкози.

Хлібобулочні вироби, такі як булочки, круасани, печиво і т.д., теж не здатні вгамувати голод на довго. Всі злаки мають досить високий глікемічний індекс, що також призводить до підвищення цукру в крові та, отже, апетиту.

Зараз у моді й вважаються корисними знежирені йогурти. Однак у них дуже низький вміст жирів або вуглеводів, тому вони не допоможуть довго забути про голод. Крім того, вони містять цукор, або у чистому вигляді, або у вигляді ароматизаторів та фруктових добавок. Як і інші кисломолочні продукти, вони також стимулюють апетит.

Газовані напої також багаті на цукор і провокують виділення інсуліну. Після їх вживання організм "вимагає" ще більше напою, а також хоче щільно поїсти.

Приправи та спеції посилюють смак страв, що призводить до збільшення порцій. Намагайтеся додавати їх у їжу з помірністю.

Лимони та цитрусові. Попри рекомендації пити натще воду з лимоном або дотримуватися цитрусових дієт, ці продукти.

Раніше нутриціолог розповіла, кому не можна їсти черешню і чому.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою