Насамперед варто пам'ятати, що рушники – це річ дуже індивідуальна. Отже, кожному члену сім'ї краще надати свій окремий рушник, пише ТСН".

Відповідно до гігієнічних стандартів, кожній людині необхідно щонайменше п'ять окремих рушників: для обличчя, ніг, рук, інтимної гігієни та тіла.

Незалежно від індивідуальних переваг важливо врахувати один ключовий момент: догляд за предметами особистої гігієни невіддільний від турботи про власне тіло, тому що від їхнього стану залежить загальне здоров'я організму. І важливу роль у цьому грає прання рушників.

Частота прання рушників залежить від кількох факторів:

  • Кількість людей у ​​будинку.
  • Ефективність провітрювання ванної кімнати та відсутність вологи.
  • Призначення кожного конкретного рушника.
  • Наявність дітей у ній.

Кожна людина здатна самостійно визначити, коли час прати рушник. Якщо воно виглядає неохайно, втратило свіжість і стало менш пухнастим і м'яким, настає час відправити його в пральну машину.

Навіть якщо, здається, що рушник ще придатний для використання протягом декількох днів, варто врахувати, скільки часу він провисів у ванній. Бактерії, що накопичуються на поверхні та всередині волокон, залишаються невидимими для ока. Це особливо актуально у вологих приміщеннях, де рушники не можуть повністю висохнути.

Частота зміни рушника для обличчя, волосся, тіла:

Рушник для обличчя рекомендується змінювати кожен другий день, особливо якщо не дотримуються основних правил гігієнічного догляду, оскільки це може призвести до появи висипу та акне (у разі проблемної шкіри, краще прати рушник відразу після використання або використовувати одноразові серветки).

Рушник для інтимної гігієни слід міняти після кожного використання, оскільки він є дуже індивідуальним предметом.
Рушники для ніг можна міняти кожні 2-3 дні, при цьому всі члени сім'ї можуть використовувати їх одночасно.

Рушник для волосся рекомендується міняти хоча б раз на тиждень, враховуючи, що волосся слід лише промокати від вологи, інакше можлива поява кінчиків, що січуться. Рушник для тіла слід змінювати також раз на 2-3 дні, враховуючи, що вони щільніші й вимагають ретельного висушування.

Окремо варто згадати про рушники для кухні та посуду, які слід міняти щодня або принаймні раз на 2 дні. Особливу увагу до чистоти слід виявляти щодо всіх предметів, які контактують з їжею або використовуються при приготуванні їжі.

Хоча деяким можуть здатися ці правила надто суворими, вони є гарантом здоров'я всієї родини.

Нагадаємо, що медики розповіли про найкорисніший гарнір: які страви чудово поєднуються з м'ясом та рибою.

Також Clutch повідомляв, що дієтолог розповіла, чи дійсно овочі втрачають корисні властивості після варіння.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою