Всупереч поширеній думці, що кофеїн підвищує активність мозку, останні дослідження порушують питання про можливий негативний вплив цієї речовини на пластичність мозку та здатність до запам'ятовування, пише "Frontiers".

Нові дані, отримані при аналізі сигналів мозку 20 учасників, призвели до несподіваних висновків, що суперечать твердженням про позитивний вплив кофеїну на пластичність мозку.

Слід зазначити, що обсяг вибірки був обмежений - всього 16 осіб брали участь в експерименті, включаючи тих, хто вживав від одного до п'яти напоїв з кофеїном щодня, і чотирьох, кофеїн, які зовсім не вживають.

У ході експерименту учасникам надавалася стимуляція мозку, що імітує готовність до навчання. Результати вказують більш виражені ефекти стимуляції в тих, хто вживав кофеїн.

Вчені визнають, що результати виявилися несподіваними та наголошують, що поточне дослідження є лише пілотним проєктом, що потребує додаткових підтверджень. Планується проведення більш широких досліджень із суворим контролем часу прийняття кофеїну та його дозування.

Важливо, що питання впливу кофеїну на здоров'я викликає дискусії, і результати досліджень часто суперечливі. Деякі вчені говорять про захисний ефект кави від деменції, тоді як інші попереджають про можливі ризики розвитку діабету. Таким чином, кава залишається предметом активних досліджень, і майбутні дослідження, ймовірно, принесуть нові відкриття.

Нагадаємо, що медики розповіли про найкорисніший гарнір: які страви чудово поєднуються з м'ясом та рибою.

Також Clutch повідомляв, що дієтолог розповіла, чи дійсно овочі втрачають корисні властивості після варіння.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою