Вибір продуктів для сніданку може суттєво вплинути на загальний стан протягом дня, ваше самопочуття та активність. Про це пише Lifestyle Asia.

Експерти розповіли, які продукти на сніданок зіпсують вам цілий день. Краще відмовтеся від них раз і назавжди.

Ніяких круп з високоочищених злаків. Багато круп, особливо ті, що швидкого приготування, містять надлишкову кількість цукру і мінімальну кількість поживних речовин. На думку експертів, вони можуть викликати різкі зміни рівня цукру у крові, не приносячи організму реальних переваг.

Обережно зі смузі. Смузі – це відмінний варіант вітамінного харчування, але вживання їх наодинці, без додаткових поживних продуктів, не є найкращою ідеєю. Фруктові смузі, багаті на цукор, можуть викликати різке підняття рівня цукру в крові, за яким слідує його круте зниження, що призводить до почуття голоду ще до обіду.

Протеїнові батончики - підозріла заміна. Вони часто сприймаються як здорова закуска, насправді часто містять надмірну кількість цукру та недостатню кількість білка. Вони можуть бути прихованими джерелами додаткових калорій і доданого цукру.

Фруктові Соки – скарбниця цукру. Фруктові соки, незважаючи на їхню корисність, також можуть містити надмірну кількість цукру. На відміну від цілісних фруктів, соки зазвичай бідні на клітковину. Тому робити їх основою сніданку не завжди є найкращим рішенням.

Свідомий вибір продуктів для сніданку може стати запорукою гарного настрою та енергії на весь день. При цьому варто пам'ятати про баланс та різноманітність, щоб забезпечити організму необхідні поживні речовини.

Ще Clutch називав популярний фрукт, який містить безліч вітамінів.

Також лікарі порекомендували топ-5 продуктів, які продовжують життя.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою