Вибір подарунка може стати приємним моментом, якщо ви впевнені у перевагах людини. В іншому випадку це може стати складним завданням. Про це повідомляє "Apartment therapy".

Проблема вибору відповідного подарунка для друзів, колег чи далеких родичів виникає регулярно. Щоб впоратися з цим, експерт Фіона Маккензі Джонстон дає кілька порад.

Поради щодо вибору подарунка

Подарунки мають велике значення для багатьох людей. Але що може бути гіршим, ніж отримати недоречний подарунок на свято? Щоб уникнути такої ситуації можна розглянути кілька основних категорій подарунків.

Домовитись із близькими про бюджет на подарунки чи запропонувати зробити благодійну пожертву замість традиційного подарунка — це поширена практика.

Якщо ви вирішите придбати подарунок, слід врахувати інтереси та переваги людини. Ручна робота або творчі подарунки можуть бути особливо цінними, але важливо враховувати інтереси отримувача.

Категорії подарунків:

Відображувальні інтереси того, хто дарує. Наприклад, зроблений своїми руками подарунок може бути особливим, але важливо враховувати смаки одержувача.

Відображають інтереси одержувача. Це категорія, яку слід спиратися лише при хорошому знайомстві з людиною. Потрібно бути впевненим у його перевагах.

Вони можуть бути відмінним вибором, якщо ви не дуже знайомі з інтересами людини.

Подарунки, що відображають стосунки та подію. Наприклад, спільний час може стати кращим подарунком, будь то квитки до театру або альбому з фотографіями.

Також астрологи назвали три знаки Зодіаку, для яких настане дуже складний період: буде проблема за проблемою.

Ще астрологи називали чотири знаки, які стануть багатими у 2024 році.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою