Існує щось важливіше, ніж добробут та безпека наших близьких. Ми прагнемо оберігати їх від усіх бід та труднощів. Звичайній людині може бути важко впоратися з цим, але завжди можна звернутися за допомогою до вищих сил.

Сьогодні ми розповімо про те, як просити Господа про захист наших дорогих чоловіків. У цьому допоможе сильна молитва за чоловіка.

МОЛИТВА ЗА ЧОЛОВІКА

Молитва дружини має величезну силу, особливо якщо вимовляти її зі щирістю і вірою в кожне слово. Вона здатна захистити коханого від будь-яких лих. Якщо ви відчуєте, що вашому партнеру потрібна допомога, просто помоліться за нього. Молитву можна вимовляти у будь-який час і стільки разів, скільки вам завгодно. Головне - покладіть у неї всю свою віру.

"Господи Ісусе Христі, Син Божий, помилуй раба Твого (ім'я чоловіка), грішного. , хто прагне правди, раб Божий не прагне брехні, він кається у своїх гріхах і журиться за гріхи свої і ближнього.

Протри, Господи, його сльози. Даруй рабу Твоєму (ім'я чоловіка) дух цнотливості, смирення, терпіння та любові. Наставляй та підтримуй його у будь-який час дня та ночі. За всіх несподіваних обставин нагадуй йому, що все це надсилається Тобою.

Помилуй раба, Боже, за Твоєю великою милістю, і очисти його від усякого беззаконня за Твоєю множиною милосердя. Господи, дай мені зустріти все, що принесе день, що наступає, зі світом у серці. Амінь".

Молитва про захист

Сьогодні багато жінок відправляють своїх чоловіків на фронт. Якщо ваш чоловік служить в армії, ви можете просити захисту для нього цим нелегким шляхом. Звичайно, це не розв'язання всіх проблем миттєво. Однак така молитва допоможе вам заспокоїтись та оберігає вашого чоловіка під божественним покровом. Ось ще одна сильна молитва за чоловіка, яка прийде вам на допомогу.

"Нехай буде Твоя воля, Господи, мій Бог, вести нас мирним шляхом, направити наші кроки мирною стежкою. Просвіти наш шлях і дай нам щасливо досягти мети нашої подорожі, щоб принести життя, радість і мир. Поверни нас зі світом у наші вдома: Захист нас від рук усіх ворогів, від таємно підстерігають нас, від диких звірів і від рук розбійників, які можуть зустрітися на нашому шляху, і від усіх бід, що чатують на нас у цьому світі.

Благослови діла наших рук і даруй мені милість, благословення і милосердя в очах Твоїх і очах усіх, хто нас оточує. Послухай нашу молитву, бо Ти - Бог, який завжди слухає благання і прохань. Благословенний Ти, Господь, який завжди почув нашу молитву».

Раніше Clutch також зібрав поради досвідчених господарок, як мити холодильник усередині, щоб не було запаху

Писали ми і про суміш, яка вимила всі сковороди вдома до блиску .

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою