Миття витяжки на кухні - не найприємніше заняття, але, на жаль, іноді доводиться стикатися з цим завданням. Однак краще з першого разу виконати її якісно, ​​щоб потім не витрачати зайвий час на повторне очищення, передає "Главред".

Підготовка

Першим кроком є ​​вилучення витяжки з розетки та зняття жирових фільтрів, які зазвичай замикаються. Також слід зняти вугільний фільтр, якщо він є. Зазвичай він знаходиться за жировими фільтрами і легко впізнається.

Також рекомендується захистити поверхню під витяжкою паперовими рушниками, щоб уникнути забруднення.

Очищення жирових фільтрів

Спочатку фільтри слід замочити у гарячій воді з мийним засобом. Для цього можна використовувати мийний засіб для посуду, гель для чищення плит або навіть оцет.

Після замочування фільтрів на 15-30 хвилин слід спробувати очистити щіткою і промити чистою водою. Після цього дайте фільтрам висохнути на повітрі.

Очищення корпусу витяжки

Корпус витяжки слід протерти вологою ганчіркою, потім повторити процес з використанням мийного засобу. Потім протріть корпус чистою ганчіркою, щоб видалити мильні залишки, і висушити його.

Встановлення фільтрів

Спочатку поверніть на місце вугільний фільтр, якщо він використовується, а потім встановіть жирові фільтри. Після цього знову під'єднайте витяжку до електромережі. Для очищення важкодоступних місць можна використовувати ватяну паличку.

Під час чищення витяжки намагайтеся уникати абразивних засобів, щоб не пошкодити поверхню. Регулярне чищення допоможе уникнути накопичення бруду та жиру.

Раніше ми писали, які існують лайфхаки для видалення бруду та плям з білих кросівок.

Також ми повідомляли популярні звички, через які у вашій оселі виникає неприємний запах.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою