Іноді люди скаржаться, що довгий час працюють на одній позиції і не одержують підвищення. Це може бути з певною рисою характеру. Про це пише Huffpost.

Експерти стверджують, що люди, з якими "приємно працювати", рідко отримують підвищення. Керівники часто залишають таких співробітників на місці, оскільки вони добре виконують свою роботу та зберігають позитивний настрій, навіть коли їх недооцінюють.

Кар'єрний стратег Ганна Генер радить, перш ніж погоджуватися на завдання, заходи та навіть розмови на роботі, робити паузу та подумати. Якщо завдання не сприяє вашому просуванню, ввічливо відмовтеся.

Необхідно шукати можливості не просто виконувати свою роботу, а й додавати цінності, пропонуючи нові способи, які заощадять чи принесуть гроші компанії.

Риса, необхідна для підвищення

Упертість є ключовою рисою, що з отриманням підвищення. Воно показує вашу впевненість у собі.

Це не означає бути агресивним чи залякувати інших. Це демонструє вашу віру у свої здібності та ідеї, а також наполегливість у їх реалізації.

Приємні люди можуть бути ефективними лідерами, якщо вони демонструють повагу та турботу про своїх колег.

Що відбувається зі співробітниками, які не доводять справи до кінця
Співробітників, які не можуть завершити розпочаті проєкти та кидають їх на півдорозі, часто звільняють. Такі працівники не вміють планувати та стикаються з перешкодами, що заважають їм завершити завдання.

Негативний момент полягає в тому, що про зрив дедлайну та нездатність виконати завдання начальник часто дізнається в останній момент або через кілька днів. Якщо це повторюється кілька разів, зазвичай вживаються кардинальні заходи.

Раніше психологи назвали 8 ознак, що чоловік хоче кинути вас.

Також ми повідомляли основні засади здорових стосунків у парі.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою