Про особисте життя лідера українського рок-гурту Океан Ельзи Святослава Вакарчука відомо дуже мало. Як би не намагалися випитати у співака подробиці його романтичних відносин, він тут же перемикається на іншу тему. І все ж після довгих років стало відомо, кому присвячені всі його ліричні пісні.

Любов і океан

У репертуарі українського гурту Океан Ельзи багато ліричних композицій, які так проникливо виконує фронтмен команди. Кожна його пісня про кохання звучить, немов одкровення і посвячення тієї самої єдиної. Не дивно, що шанувальників і прихильниць давно цікавило, хто ж вона. Виявилося, що таємницею коханої Святослава Вакарчука довгі роки була красива брюнетка Ляля Фонарьова.

Ляля
Ляля Фонарьова

З моменту заснування групи Ляля була в ній арт-директором, стилістом і фотографом. На всі гастролі дівчина їздила разом з музикантами, підбирала для них одяг, займалася питаннями фотосесій. Зі Святославом вони були нерозлучні. Ляля відвідувала кожну репетицію групи і вникала в усі питання життя команди.

Про свої особисті переживання Вакарчук відвертатися не любить, але за нього всі говорять його пісні, які, за його ж визнанням, всі присвячені Лялі. Гімном своєї любові співак вважає композицію Друг, що стала хітом групи.

Відомі деякі факти про те, як Вакарчук в цілому ставиться до жінок:

  • фронтмен ОЕ не любить жінок, що палять;
  • він ніколи б не став ні в чому змагатися з представницею прекрасної статі;
  • на його думку, жінка повинна бути жіночною.

Про його обраницю

Першим чоловіком Лялі Фонарьової був Володимир Тарасюк, власник мережі перукарських салонів в Україні. У 1993 році у них народилася дочка Діана. Ляля пройшла навчання в Лондоні, в школі стилістів Тoni & Guy, і протягом двох років працювала там за фахом, після чого повернулася в Україну. Вона стала займатися іміджем музикантів Океан Ельзи, а також Олександра Пономарьова, Марини Одольської та інших зірок українського шоу-бізнесу. Для "океанів" стиліст вибрала естетику глем-року і стиль 70-х років.

Ляля знялася в кліпі на пісню Вакарчука Холодно, а дочка Лялі, Діана, з'явилася у відеоряді кліпу на пісню Без бою, її легко впізнати серед числа інших акторів – вона дуже схожа на свою матір.

Таємне весілля

Зі Святославом Вакарчуком Ляля Фонарьова жила в цивільному шлюбі 15 років. І ось, в 2015 році пара, нарешті, одружилася у Львові. Це була скромна церемонія, про яку стало відомо в мережі завдяки вітальному посту одного з музикантів Океан Ельзи.

свадьба вакарчука
Святослав Вакарчук і Ляля Фонарьова

Тим не менш, Вакарчук продовжує відмовчуватися з приводу свого особистого життя. Але про любов іноді говорить, ось його цитати:

"Закохуватися – це як стрибати з парашутом. Завжди перехоплює подих. І ніколи не знаєш, чим закінчиться".

"З віком любов знаходить для людини все більше і більше значення, і стає так само важлива, як її здоров'я – без неї просто неможливо жити".

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою