Олена Шишкова — екс-кохана репера Тіматі розмістила в Мережі фотографії сімейної ідилії біля новорічної ялинки. На знімках, крім самих героїв є їх спільна дочка і мама зоряного виконавця, Симона Юнусова. Відносини Тіматі та Олени не дійшли до весілля, дитина народилася у цивільному шлюбі. Аліна з'явилася на світ в 2014 році. Після розлучення батьки дівчинки прийняли мудре рішення, виховувати своє чадо разом, щоб не позбавляти її кохання одного з батьків і не перетягувати дитини на чию-небудь сторону. Як ставиться до дружніх відносин екс-коханих нинішня дівчина Тіматі, модель Анастасія Решетова, невідомо.

Девід Бекхем розповів про різдвяні традиції в своїй сім'ї: відро з смаженою куркою і піжами для дітей
Екс-кохана Тіматі Олена Шишкова і їх спільна дочка Аліна (фото Instagram)
Екс-кохана Тіматі Олена Шишкова і їх спільна дочка Аліна (фото Instagram)

На яскравих знімках Тіматі, Альона і Аліна виглядають дуже щасливими. Дівчинка в новорічному костюмі і в короні. В коментарях шанувальники відзначили схожість дочки не тільки з батьками, але і з бабусею, мамою Тіматі. «Доча вся в бабусю, дуже схожі», «Копія бабусі. Ну дуже схожа».

Тіматі з мамою Сімоною Юнусовой, дочкою Алісою і колишньою коханою Оленою (фото Instagram)
Тіматі з мамою Сімоною Юнусовой, дочкою Алісою і колишньою коханою Оленою (фото Instagram)

Нагадаємо, що у вересні 2018 року з'явилася інформація про те, що кохана Тіматі Анастасія, вагітна. Вона була помічена при відвідуванні жіночої консультації. Деякі недоброзичливці артиста були в шоці від цієї новини, бо впевнені, що відносини у пари несерйозні, і що після пологів Тіматі залишить Решетову одну з дитиною на руках. Поки шанувальники зірки розбираються в його. відносинах, Олена Шишкова місяць тому потрапила в лікарню. Дівчина не долечилась від застуди. Зараз з моделлю все добре.

Ідеальний тато: Притула зворушив Мережа сімейних фото з однорічною крихтою Соломією, дружиною і сином
Олена Шишкова з дочкою Аліною (фото Instagram)
Олена Шишкова з дочкою Аліною (фото Instagram)

Народження дитини не завжди зближує пари. Зіркові пари цьому приклад. Читай матеріал про п'яти зіркові пари, які розлучилися після народження дитини. Серед них, крім Тіматі та Олени Шишковой, є Анна Сєдокова та Максим Чернявський, Вікторія Дайнеко і Дмитро Клейман, Рита Дакота і Влад Соколовський, Ірина Дубцова і Роман Черніцин.

Дивися відео «Тіматі і його дочка Аліса»:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою