У суботу, 22 грудня, на телеканалі СТБ пройшов фінал 9 самого сезону вокального шоу країни "Х-Фактор. У прямому ефірі проекту стало відомо, хто з учасників пройшов грандіозний суперфінал і отримав право поборотися за головний приз на гала-концерті. Співачка Настя Каменських була в новому яскравому образі, на що не могли не звернути увагу глядачі, колеги і ведучий шоу Андрій Бідняків.
![Настя Каменських в новому образі (фото Instagram)](https://clutch.net.ua/crops/ce6dd1/620x0/1/0/2019/07/19/WFE5KNm6G4su2Ew00OlWuUmfVcqGWMFp.jpg)
Настя додала декілька фотознімків з ефіру в новому образі на своїй сторінці в Instagram і на неї «посипався» сплеск емоцій з вуст прихильників. Більшість висловлювалися позитивно і захоплювалися красою співачки: «Настя, а ти точно українка? Мені тут взагалі мулатка і справа не в шкірі, весь час на іноземку схожа, то іспанка, то кубинка», «Чудово виглядаєш, ну в іншому як і завжди», «Дуже крута, ефектна, неперевершена», «найкрасивіша! Бомба! Мені подобається! Красуня», «Вчора був кращий ефір! Удачі у Супер фіналі!». Знайшлися такі, хто побачив схожість Насті зі знаменитим музикантом: «А мені вона чимось Джексона в цьому образі нагадує», «Схожа на Майкла Джексона».
Волочкова в прозорій сукні розлякала червону доріжку: близнючки, як млинці штангіста![Настя Каменських в новому образі (фото Instagram)](https://clutch.net.ua/crops/a083e2/620x0/1/0/2019/07/19/7USIh4kNgqM80tukBtHjapowXNydP9uF.jpg)
Глядачі проекту побачили виступ спеціально запрошеної гості — екс-солістки Spice Girls Мелані C. Настя Каменських зробив знімок зі знаменитістю і написала; «Вчора був неймовірний ефір! Стільки крутих виступів, стільки несподіваних дуетів, сюрпризів і нових знайомств. Була дуже рада зустріти легендарну Melanie C.. Захоплююся її талантом! У кожного з нас у дитинстві були свої кумири якими ми захоплювалися! І не дивлячись на те, що минуло вже так багато часу, я сама вже на сцені більше 12 років і виступаю з концертами по всьому світу. Вчора не змогла стримати сліз, як дитина, зустрівшись з Melanie C».
Спасибі за сина: Влад Топалов зробив Регіна Тодоренко дуже зворушливий подарунок![Настя Каменських і Melanie C (фото Instagram)](https://clutch.net.ua/crops/cde2d7/620x0/1/0/2019/07/19/KJhVla89RMv2gWWgKcrLl8FbBhEOQUg8.jpg)
За результатами п'ятого прямого ефіру Х-Фактора 9 були визначені двоє учасників-суперфіналістів, які поборються за перемогу на грандіозному гала-концерті в наступну суботу, 29 грудня. Суперфиналистами Х-Фактора (9 сезон) стали ZBS band і Діма Волканов.
Співачка Анна Сєдокова показала новий кліп на пісню «Не можу». Композиція і саме відео вийшли дуже зворушливими. У перших коментарях прозвучала фраза, що кожного рядка мурашки по шкірі. Ніжна мелодія і Анна зовсім інша, не така, як у більшості своїх робіт. Кліп знімали без зайвих декорацій, на відкритому майданчику, в парку. Подробиці читай в матеріалі.
Дивись відео, в якому Настя Каменських готується до фіналу Х-Фактора 9:
Більше цікавих матеріалів читай на Clutch!