«Філіп Кіркоров виступив на похороні Юлії Началовой. Але не з концертом, а як зазвичай. Філіп Бедросович обурився, що його не пустили через службовий вхід на прощання зі співачкою.

Кіркорову не сподобалося, що йому довелося проходити до труни на загальних підставах, тоді як він хотів майнути на хвилинку перед камерами, покласти квіти (пониклі, мабуть із-за жалоби, тюльпани) і не перетинатися з простими смертними.

«Перетворилася в бомжа»: 43-річна Наталя Могилевська шокувала шанувальників зовнішнім виглядом
Филипп Киркоров на похоронах Началовой
Філіп Кіркоров на похоронах Началовой

Спочатку він пред'явив своїм помічникам, які не зуміли організувати його гідне появу. Потім переключився на організаторів похорону, заявивши, що не пустити його через службовий вхід — це свавілля. І якщо помічники знітилися і звично впали в депресію, то організатори розклали Філіпу все по поличках: «Це не ваш день, Філіп Бедросович. Буде ваш — занесемо через службовий»». — розповідає Telegram-канал Тільки нікому.

А що ти думаєш з цього приводу?

51-річний Філіп Кіркоров «порушив» Глюкозу на очах у Баскова

Дивись відео з похорону Юлії Началовой:

Також читай про те, що для численних прихильниць і шанувальників Тіна Кароль є не тільки улюбленою співачкою, але й справжньою іконою стилю. Шанувальники відзначають: вона вміє показати себе у всій красі, а при цьому не використовує тону гриму і «павич» вбрання для того. Проте хіба не всі артисти виглядають бездоганно на сцені і зустрічах зі ЗМІ? Нещодавно в Мережу злили фотографію, на якій українська виконавиця була без грама макіяжу. Так Кароль хороша? Читай всі подробиці та коментарі користувачів соціальної мережі, перейшовши за посиланням.

Раніше Clutch також писав про те, що Володимир Зеленський – один з найяскравіших представників українського шоу-бізнесу на даний момент. Артист володіє не тільки прекрасним почуттям гумору, без якого не зміг би побудувати успішну кар'єру, але і чарівністю, перед яким не встоїть жодна жінка. Однак серце Зеленського вже давно зайняте. Його обраницею стала Олена Кияшко, з якою комік навчався в паралельних класах. Читай про те, як відбулося знайомство пари і як розвивалися їхні стосунки, за посиланням.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою