У 2006 році репер Тіматі організував продюсерський центр Black Star Inc.. Підприємство повинно було виконувати функції звукозаписної компанії, продакшену і бути менеджментом для артистів. Через шість років, у 2012 році, на лейбл підписали двох важливих гравців, які, мабуть, і є головною асоціацією з творчістю артистів з Black Star Inc. — L'використання One і Єгора Кріда. До речі, останній йде з компанії.

Зазначимо, що після цієї справи Black Star Inc. пішли в гору і крім звукозаписного лейбла, у Тіматі в 2016 році з'явилась мережа ресторанів швидкого харчування Black Star Burger, яку одразу облюбували жителі російської столиці. З 2019 року у Black Star з'явився ще й власний кинопродакшен, так що незабаром, ймовірно, на екрани вийдуть фільми виробництва Black Star.

Black Star Inc., егор крид, тимати
Black Star Inc. — команда

Проте примітно у всій цій історії з імперією Тіматі інше. Він, будучи успішним на час створення Black Star Inc. репером, придумав компанію, яка зараз активно впроваджується в усі сфери життя звичайного споживача. Так, Telegram-канал про шоу бізнесі YOUBAJUR сьогодні, 29 березня, опублікував фото, на якому зображена пачка чіпсів і банку коли з интергацией Black Star Inc. Тіматі і з зображенням Єгора Кріда.

ЗМІ: Єгора Віри більше немає
егор крид, тимати
Black Star Inc.: чіпси і колу

«Black Star вирішив повністю увійти в наше життя, навіть якщо і не піснями. Чіпси зі смаком Тимура і Кріда + Пепсі Темна ваніль. Не вистачає прального порошку і туалетного паперу. Але темна ваніль — це сильно», — пише автор повідомлення.

Відзначимо, що останнім часом у ЗМІ ходить чутка, ніби Єгор Крід збирається піти з Black Star Inc., однак, по всій видимості, ці помилкові відомості. Навіщо ж було тоді друкувати його знімок на пачці чіпсів.

Дивись відео про Black Star Inc.:

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що стало відомо, як буде виглядати логотип конкурсу Євробачення 2019. Змагання в цьому році буде проходити в столиці Ізраїлю Тель-Авіві. Кожен рік для проведення конкурсу країна-організатор разом з організаційним комітетом придумує новий девіз і логотип. Слоган Євробачення в цьому році — Dare to Dream (Осмелься мріяти). Логотип розробляло ізраїльське брендингове агентство.

Крім цього, ми розповіли про те, що легендарний голлівудський актор Джим Керрі вийшов у світ з новою дівчиною. Через кілька років, після трагічного суїциду колишньої коханої артиста Катаорины Керрі Уайт вів самітницьке життя і практично не з'являвся на публіці. А нещодавно, на церемонії вручення премії Золотий Глобус 2019 він з'явився на людях зі своєю колегою по серіалу Жартую. До речі, за роль в цьому телешоу Керрі номінували на премію.

Більше цікавих матеріалів можна читати на clutch.ua.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою