Турецько-німецька актриса і модель Мер'єм Узерлі - улюблениця українських телеглядачів. Вона стала відома на території нашої країни після виходу серіал "величне століття" і з перших серій підкорила серця публіки. Кількість передплатників на сторінці знаменитості в Instagram вже перевалило за 5,5 мільйонів і, ймовірно, це не межа. Там 36-річна дівчина ділиться своїми фотографіями, демонструючи вбрання з червоних доріжок і різних світських заходів.

Мер'єм Узерлі, актриса серіалу величне століття

Проте мало хто знає, що у Мер'єм є дочка - Лара. Дівчинка з'явилася на світ 10 лютого 2014 року. Скоро дитині виповнилося 6 років і вона піде в школу. А поки вона весело проводить час зі своєю коханою мамою. Кадри їх проведення часу Узерлі з задоволенням публикает у своєму акаунті.

Мер'єм Узерлі і її дочка Лара

Мер'єм Узерлі і її дочка Лара

Нагадаємо, що з рідним батьком дочки, бізнесменом Джаном Атешем, Мер'єм Узерлі розлучилася ще до її народження. За спогадами актриси, колишній коханий зациклився на собі і власних проблемах, які, варто відзначити, виявилися досить великими – бізнес зовсім не процвітав, швидше, загинався. Дівчині навіть довелося позичити йому велику суму грошей. У відповідь вона отримувала лише критику і закиди. В результаті Узерлі знайшла в собі сили і пішла від недбайливого нареченого, а потім дізналася, що перебуває на четвертому місяці вагітності.

Мер'єм Узерлі і її дочка Лара

Джан Атеш спочатку наполягав на аборті. Потім погодився допомагати колишній дівчині і дитині і навіть дозволив дати дитині своє прізвище. Мер'єм відмовилася від всілякої допомоги. Вона купила нерухомість в Німеччині і стала жити за рахунок гонорари від зйомок. Доходи Мер'єм дозволяє їм з дочкою жити комфортно і ні в чому не потребуватимуть.

Анджеліна Джолі знову стане мамою - ЗМІ

Нагадаємо, що раніше Мер'єм Узерлі публікувала фото в сукні з екстремальним розрізом.

Дивись відео, як одягається Мер'єм Узерлі з "Чудового століття":

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою