23 жовтня у кінотеатрі «Оскар» (Гуллівер) відбулася велика галапремьера «Сімейки Адамсів».

Першими анімацію подивилися Людмила Барбір, Катя Осадча, Юрій Горбунов, Ірина Костюк, Олена Кіперман, Олена Лавренюк, Поліна Неня, Ірина Кудашова, Ганна Тринчер Jerry Heil, Дядя Жора з сім'єю, Constantine, Злата Мітчелл, Олексій Душка, Сергій Лященко, Ірина Заря, Михайло Кукуюк, Геннадій Попенко, Олександра Новікова, Катерина Кістень і багато інші гості.

Фото з прем'єри мультфільму Сімейка Адамсів

Про фільм

Лише на перший погляд вони диваки. Але це ж цілком природно – мамі носити тільки чорне, а дітям з дня на день грати на кладовищі.

Фото з прем'єри мультфільму Сімейка Адамсів

Звичний для цієї сімейки ритм життя порушує втручання в їх справи якоїсь Марго Нидлер. Це телеведуча місцевого реаліті-шоу. Вона прагне побудувати свою ідеальну всесвіт, в якій Адамсам не буде місця.

Фото з прем'єри мультфільму Сімейка Адамсів

Мультфільм «Сімейка Адамс» – новий епізод з життя родини, яка живе в атмосфері вічного Хеллоуїна. Вперше ці герої з'явилися на сторінках газети The New Yorker в 1938 році.

Фото з прем'єри мультфільму Сімейка Адамсів

Специфічну сім'ю придумав Чарльз Аддамс і дав їй своє прізвище. Комічні епізоди з життя персонажів регулярно друкувалися на сторінках до самої смерті автора в 1988 році. Герої неодноразово з'являлися на екранах.

Фото з прем'єри мультфільму Сімейка Адамсів

Даний проект – їх 19-е поява. На цей раз режисерувати проект взялися Грег Тірнан та Конрад Вернон. В оригінальній озвучці англійською мовою члени сім'ї говорять голосами Шарліз Терон, Хлої Грейс Морец, Оскара Айзека та інших.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch!

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою