У 2017 році молодший син популярної британської актриси Наомі Уоттс, Семмі перший раз вийшов на публіку в сукні. З тих пір він одягається, як дівчинка: відростив волосся і іноді користується косметикою. Також просить звертатися до нього, як до жіночої статі. Варто зауважити, що старший син Сашко веде себе, як звичайні дитина.

Наомі Уоттс з сином Семмі

7-річний син Меган Фокс - Ноа відрощує волосся і любить одягатися в костюми принцес.

«Моєму синові всього 4. Я чув від деяких людей, що вони не можуть прийняти стиль Ноа. Що я можу їм відповісти — мені все одно. Він дитина. Якщо він хоче одягти щось, нехай одягає. Все, що завгодно: сукні, окуляри, тапочки. Це його життя. Я вважаю, що він повинен веселитися. Він нікому не шкодить своїм зовнішнім виглядом. І для нього це добре», — зізнався в одному з інтерв'ю в 2017 році Брайан Остін Грін, батько Ноа.

Меган Фокс з сином Нва

У 2012 році американська актриса і фотомодель Шарліз Терон усиновила хлопчика, якого назвала Джексон. З недавніх пір дитини все частіше почали помічати в образах дівчат: рожеві черевики, спідниці і кіски.

«Вона (Джексон. — Прим. ред.) подивилася на мене, коли їй було всього три роки, і сказала: "Я не хлопчик!" Ось і все, тепер у мене є дві прекрасні дочки, яких я буду оберігати, як будь-який нормальний батько. Вони народилися такими, які є, і самі вирішать, ким хочуть бути. Мій обов'язок у цьому випадку — тільки любити їх і стежити за тим, щоб у них все було добре», - заявила в одному з інтерв'ю Терон.

Шарліз Терон з прийомним сином Джексоном

13-літню дочка Анджеліни Джолі і Бреда Пітта – Шайло часто можна побачити у чоловічих образах. В 4 роки дівчинка заявила: «Кличте мене Джон!». Зараз Шайло носить коротку стрижку і ходить також, як і її брати: у широких штанях і футболках. Мати дівчинки не заперечує цього і вважає, що діти мають право самовиражатися, але ось Бреду Пітту таке було не по душі. Він часто звинувачував свою дружину в тому, що вона не вміє виховувати дітей.

Анджеліна Джолі з дочкою Шайло

Текст: Наталя Радчук

Дивись відео по темі:

Нагадаємо, в 2019 році Бред Пітт і Анджеліна Джолі офіційно розлучилися.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою