У нашій культурі є багато стереотипів щодо циган. Багато хто не розуміють ні звичаїв, ні менталітету цього народу, а деякі їх бояться. Як виявилося, цигани бувають дуже різними. Ми розповімо про зірок шоу-бізнесу, у яких тече циганская кров.

Анна Нетребко

Анна Нетребко

Співачка сміливо розповідає про своє походження, вона не соромиться того, що в її роду були кубанські цигани.

Катерина Климова

Катерина Климова

У актриси циганкой виявилася лише прабабуся, але як говорить Катерина, циганський темперамент часто дає про себе знати - вона обожнює яскраві, кричущі кольори, різноманітність відтінків, блискучі предмети.

Елвіс Преслі

Елвіс Преслі

В його жилах текла кров німецьких циган, яка дісталася йому від батька. Його батько, як і сам співак, був музикантом, і, швидше за все, музичність передалася як раз від циган в роду.

Ерік Кантона

Ерік Кантона

Футболіст, а потім і актор, Ерік Кантона всім сміливо розповідає, що його корні йдуть від народу мануш (так називаються франкомовні цигани). Йому ніщо не завадило стати відомим і успішним.

Оксана Фандера

Оксана Фандера

Вона на чверть є циганкой по батькові, так як її батько був наполовину українцем, а наполовину - ромом.

Дивись відео по темі:

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, що здавалося б ідеальна Яна Рудковська, яка любить виставляти свої сніданки за рясно сервірованими столами, випадково засвітила на фотографіях засмальцьовану меблі, яку давно ніхто не чистив. У Мережі підняли на сміх Рудковську за те, що у неї вдома бардак, а вона продовжує імітувати "ідеальне" життя. Щоб переглянути фотографії - переходь по посиланню.

Також читай, що екс-король Малайзії розповів публіці про те, нібито його дружина - російська модель Оксана Воєводіна виявилася невірною, і він з нею розлучився за мусульманським звичаєм. Також він сказав, що його син зовсім на нього не схожий "Він може бути схожим на будь-азіатського чоловіка". Оксана Воєводіна Збирається довести документально, що її син народився від чоловіка в законному шлюбі. Але король відмовляється здати матеріали на ДНК-експертизу. Щоб детальніше про це дізнатися - переходь по посиланню.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch.ua

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою