Ольга Сумська - Народна артистка України і мати двох дочерей. Першу вона народила ще 29 років тому в шлюбі з українським актором Євгеном Паперным. Коли Тоні було чотири роки, батьки розлучилися, і вона переїхала жити до бабусі Ганні Іванівні. Вона також була актрисою, як і дідусь, і дядько, і тітка Антоніни. Так що, вже з юних років юна спадкоємиця династії знала все про життя актора. Втім, спершу Тоня не хотіла ставати артисткою, а хотіла бути бізнесвумен чи фотомоделлю. Тим не менш, випробувавши себе на цьому терені, Паперна вирішила все ж не пов'язувати з цим все життя.

Ольга Сумська та Антоніна Паперна

Вчора, 24 листопада, Тоня Паперна опублікувала у своєму Instagram новий знімок. На ньому актриса зображена разом зі своєю мамою. 53-річна Сумська і 29-річна Паперна в черговий раз вразили своїх поклонинков неймовірною схожістю. Тоня на знімку зображена з точно такою ж зачіскою і таким же кольором волосся, як у своєї мами, що ще більше виражає їх схожість між собою.

Тоня Паперна і Ольга Сумська знову здивували неймовірною схожістю

"Mother’s Day @olgasumska. Так, я знаю, ми дуже схожі", - написала під фото Тоня.

Шанувальники почали обговорювати фотографію: "У матусі німб над головою! Богиня!", "Ксерокопія мамусі!", "Ви неймовірно красиві", "Які гарні!", "Свята Ольга, навіть німб над головою", "Дві сестри!", "Як ви схожі", "Доця-копія тато", "Близнюки", "Дві талановиті актриси супер мами", "Очі татові", "найкращі і найкрасивіші", "Так, ви неймовірно схожі", "Дійсно схожі, але очі татусеві, якщо очі мамині підставити, то одне особі".

Дивись відео по темі:

Нагадаємо, раніше ми написали, що Ольга Сумська разом з дочками Тонею і Анею прогулялася вулицями столиці: як три подружки. Актриса опублікувала свіжі фото з дорослими дочками Тонею Паперною і Анею Борисюк. Актриса запостила підбірку фото та відео, на яких вони втрьох гуляють по Києву і веселяться.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою