37-річний Діма Білан вже багато років ретельно приховує своє життя від сторонніх очей, не бажаючи офіційно оголошувати про свої стосунки.

Обдерла бочок: Анастасія Волочкова показала, як порезалась крижиною (ФОТО)

Діма Білан

Було страшно і соромно: Ольга Бузова розповіла, як зіткнулася з домашнім насильством

Нещодавно инсйдер повідомляв, що у Білана зараз у самому розпалі роман з якимось Олександром Корыниковым, якого співак ретельно приховує від публіки.

Гаряча кров: підбірка найкрасивіших турецьких актрис (ФОТО)

Але преса вирішила спровокувати співака, і після концерту у нього запитали, чи є у нього на Новий рік Снігуронька. Зрозумівши натяк, співак прямо відповів: "Чому вас так цікавить, з ким людина спить? Вам не все одно? Мені плювати на вашу особисту життя! Та й взагалі, я цікавлюся, про що думає людина, а не з ким він в ліжку. Ви ж мене постійно цим питанням донимаете. У мене все в порядку з особистим життям".

Такою відповіддю співак дав зрозуміти, що не буде обговорювати своє особисте життя з пресою.

Дивись відео по темі:

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, що в 1952 році пройшов перший конкурс краси, де вибрали саму першу переможницю у світі. Нею стала 17-річна дівчина з Фінляндії, яка осавила позаду 29 суперниць з інших країн. Цікаво, що ця дівчина зовсім не схожа на тих, кому вручають корони зараз - в ті часи ніхто не знав, що можна собі поставити імпланти і відрізати зайве, можна виправити будь-яку частину тіла, аж до довжини ніг. Щоб відчути різницю - просто переходь по посиланню і дивись на дівчат, які вважалися еталоном ще 60 років тому, і ти зрозумієш різницю.

Також читай, що мало хто знає, що деякі з відомих актрис користувалися своєю красою і продавали себе за гроші. реді знаменитостей є колишні порноактриси, утриманки, эскортницы і звичайні повії за викликом. Робить їм честь те, що вони змінилися і змінили професію. Щоб прочитати детальніше про їх життя і як їм вдалося розпрощатися з порочної життям - переходь за сслылке.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch.ua

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою