У Анастасії Волочкової вже давно з'являються цікаві коментарі з приводу її зачіски. Багато хто помітив, що в балерини голова виявляється найчастіше жирної. Можливо, Волочкова намагається відтворити "ефект мокрих" волосся, але це малоймовірно, тому що балерина з'являється з жирними волоссям занадто часто.

А Батька-то не промах: у Мережі з'явилися знімки молодої коханки Лукашенко

Анастасія Волочкова

Олена Темнікова заявила, що збирається залишити сцену

Косметолог Тетяна Бризгаліна прокоментувала зовнішній вигляд Волочкової, прийшовши до висновку, що виною всьому не типова неохайність, а серйозна хвороба. Косметолог впевнена, що у колишньої прими Великого театру хроничская форма жирної себореї, яку балерина ігнорує. Небезпека в тому, що із-за хвороби можна облисіти.

Рудковська і професор-душогуб: в Мережі з'явилися цікаві фото кількарічної давнини

Анастасія Волочкова засвітила дивну зачіску

На думку експертів, чезмерная робота сальних залоз викликається стресами, загальною втомою, измотанностью організму. Крім того, себорея може сигналізувати про брак заліза, яке міститься у м'ясі, а балерина як раз вирішила від нього відмовитися.

Дивись відео по темі:

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, що позашлюбний син російського художника Нікаса Сафронова вже багато років страждає ожирінням. Чоловік важить близько двохсот кілограм, з-з чого він потрапляє в неприємні ситуації. Лука (так звуть сина) часто їздила з гастролями, так як він піаніст, і на борту літака з ним трапився неприємний інцидент. Він вийшов в туалет, але не зміг вибратися з тесної кабінки, так як застряг тм. Потрібна допомога кількох людей, які його звідти витягли. Щоб подивитися відео з інцидентом - переходь по посиланню.

Також читай, що Ксенія Собчак нещодавно потрапила в неприємний інцидент, высказывшись, що вона не любить товстих людей, а якщо їй доведеться перебувати з такими, то вона ніколи не сяде поруч з ними. З цього олучился скандал, так як ця репліка прозвучала на шоу "Хей-ток", де хейтеры безпосередньо задають питання знаменитостям. В тій ситуації Ксенія Собчак виявилася ще гіршою хейтеров. Щоб почитати про інцидент докладніше - переходь по посиланню.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch.ua

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою