У березні 2019 року психолог Наталія Холоденко народила другу дитину, дочку Вів'єн. Хрещеними батьками дівчинки стали прима-балерина Катерина Кухар та Юрій Ткач. У бесіді з Катею Осадчою для програми Світське життя гуморист розповів, як вони поріднилися.

Юрій Ткач розповів, як Холоденко зробила його кумом

Що розповів Юрій Ткач:

«Я відкрию секретик. У нас з Наталкою була така цікава штука дуже цікава. Ми з Наташею після танців сказали один одному ввечері, десь о другій годині ночі, коли сиділи, відпочивали у неї вдома, що у кого першого з'являється дитина, той того і бере в куми. Вона сказала – вона зробила. Як психолог чітко і конкретно.

Телеведуча Олена Філонова засвітила бюст в ефірі

Вона сказала: «Так, ну, давай подумаємо, хто тепер буде кумою?». Відразу потім дивиться на мене і: «Почекай. Так, а Катя?». Я кажу: «Почекай, що у тебе в голові твориться, що ти просто выпуливаешь якісь неймовірні ідеї?». А потім Катя подзвонила і сказала, що ми будемо з нею кумами. Я запитав: «У сенсі? Все-таки так?». Ось так і вийшло».

«Пристрелять до інавгурації»: Максим Галкін висловився про президентство Росії

Юрій Ткач розповів, як Холоденко зробила його кумом

Нагадаємо, раніше Юрій Ткач показав вищу дочка.

Дивись відео з Юрієм Ткачем:

Також читай про те, що в різних інтерв'ю Катерина Кухар і Олександр Стоянов почали говорити про весілля, з датою якої ніяк не могли визначитися. Вся проблема в максимально завантажених робочих графіках зірок, адже Стоянов – один з кращих чоловіків, які танцюють в балеті; а Кухар є суддею на Танцях з зірками і незабаром презентує новий спектакль. І ось знаменита пара, нарешті одружилася. Читай всі подробиці і дивись фотографії по посиланню.

Крім того, Катерина Кухар давно відома своїм палким характером і відвертістю. Через це не всі колеги з українського шоу-бізнесу відносяться до балерина привітно. Так, знаменита виконавиця Ірина Білик різко висловилася про Кухар після непристойного зауваження і принизила її на очах у всієї країни.

У чому сила жінки? Щоб довго не шукати відповідь на це питання, читайте: ТОП-10 секретів краси, які дарують нам відчуття впевненості.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою