Влітку 2019 року з'явилися перші чутки про онкохвороби Анастасії Заворотнюк. Розповідати всю правду про її стан родичі народної улюбленці не хочуть, тому у ЗМІ постійно з'являються різні чутки. Нещодавно розповіли про те, що Заворотнюк не зможе позбутися від паралічу.

За хворою Заворотнюк стежать журналісти

І ось, щоб з'ясувати правду, російські журналісти проникли до будинку, де могла перебувати артистка. На це її родичі поскаржилися Instagram.

Настя Ивлеева з густими вусами розбурхала Мережу (ФОТО)

Що написали близькі Заворотнюк:

«Хочемо запитати ось цих чоловіків, які на фото: чи є у вас діти, батьки, хоч хтось, хто вам доріг в житті? Якби біда з вашими близькими, ви б оберігали їх спокій або ж намагалися зробити їм ще болючіше? Десь є межа цієї нахабства і хамства?

Якщо ви в силу віку думаєте лише про кар'єрні амбіції, вважаючи, що ніколи не опинитеся на місці героїв ваших репортажів, то це дуже недалекоглядно. Життя занадто непередбачуване. Що ви відчуєте, якщо хто-то буде ось так само безцеремонно спекулювати на темі вашого здоров'я? Пропонувати співробітникам мед установи торгувати інформацією про пацієнтів – це низько. Ми ще раз ПРОСИМО не переходити межі і залишити нас у спокої! Просто перенесіть ситуацію на себе і робіть по-людськи. Всім іншим ДОБРА!»

Віра Брежнєва після розлучення з Меладзе розповіла про роман з актором

За хворою Заворотнюк стежать журналісти: фото

За хворою Заворотнюк стежать журналісти: фото

За хворою Заворотнюк стежать журналісти: фото

Нагадаємо, раніше родственники Заворотнюк прокоментували новину про її смерті.

Дивись відео з Заворотнюк:

Також читай про те, що новини про онкологічної хвороби Анастасії Заворотнюк приголомшили жителів країн СНД, які пам'ятають актрису як няню Віку з серіалу " Моя прекрасна няня. Саме тому російським журналістам швидко вдалося розвідати, в якій лікарні тимчасово перебувала знаменитість. До Заворотнюк спробували пробратися через паркан і медсестер, з-за чого довелося поставити охорону біля її палати.

Знаходишся у пошуку нових яскравих місць для подорожей? Залишай всю суєту у своєму місті і вирушай назустріч пригодам в Південну Корею. Читай, ніж країна приваблює мільйони туристів щорічно і чому її обов'язково потрібно відвідати.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою