65-річна співачка Любов Успенська розповіла про своє минуле Дмитру Гордону, який запросив співачку на інтерв'ю, де вона розповіла про багатьох подробиці особистого життя. Як виявилося, у Любові Успенської було і, напевно, є ще багато невідомих скелетів у шафі.

Джастін Бібер, Вікторія Боня інші зірки, які носять підробки замість брендів (ФОТО)

Вчені довели, що какао здатне подолати небезпечну хворобу

Любов Успенська розповіла про роман з Філіпом Кіркоровим

Губи-восьминоги: Мережею шириться нова мода на форму губ (ФОТО)

Дмитро Гордон запитав в Успенській, чи правда те, що на ній хотів одружитися Філіп Кіркоров. Любов Успенська відповіла: "Так, було таке. Але Філіп ж закохується в таланти, він любив, любить мене як співачку, це безперечно. Він був в Америці, були гастролі, Пилип прийшов до мене в будинок і співав мої пісні, і було видно, що він закоханий. Це чоловік, який закохується в талант. Просто красиві жінки його не вставляють.

Філіп Кіркоров

Співачка вірить, що Філіп Кіркоров хотів на ній одружитися, але на той момент співачка була одружена, а потім Філіп Кіркоров "на худий кінець" пішов до Алли Пугачової.

Дивись відео по темі:

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, що хоч Любов Успенська поки знаходиться у вільних відносинах, вона всі сили вкладає в дочку. Але виявилося, що нещодавно вони дуже сильно посварилися через те, що Тетяна Плаксіна (так звуть дочка) відмовилася Успенської віддавати яйцеклітину на ЕКО, тому що не хоче, щоб у зіркової матері були спадкоємці, крім неї. Також дочка вважає, що неприпустимо мати братів або сестер з 30-річною різницею у віці, і крім того, хто буде виховувати дітей, коли співачка помре, а їй вже 65 років. Не найкращий вік для зачаття та пологів. Щоб почитати докладніше про це та подивитися на знімки 30-річної дочки Успенської, переходь по посиланню.

Знаходишся у пошуку нових яскравих місць для подорожей? Залишай всю суєту у своєму місті і вирушай назустріч пригодам в Південну Корею. Читай, ніж країна приваблює мільйони туристів щорічно і чому її обов'язково потрібно відвідати.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch.ua

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою