Так, Сергій Бабкін виступив у київському Палаці «Україна» на зйомках новорічного концерту «Музична платформа», який телеканал «Україна» покаже на свята. Співак виконав на сцені свою нову композицію - «Ліс», назва якої є скороченням від імені Єлисей, молодшого сина Сергія та Сніжани Бабкіних. На червоній доріжці музикант і багатодітний тато розповів, як з'явилася ця пісня.

Сергій Бабкін

"Пісня не просто присвячена, вона пов'язана з ним (сином Єлисеєм - прим. ред.). Вона почала народжуватися в першу ніч, коли він з'явився на світло. Я сидів біля сина, в пологовому будинку, дивився на нього, поки він спав. І раптом почали з'являтися якісь думки, слова. Перше - спи. Я впевнений в тому, що це слова Єлисея, які він передав мені думками. Наші Всесвіти з'єдналися як ніколи і ми стали єдиним цілим. Я лише встигав записувати те, що він мені посилає. Адже діти приходять і ще рік пам'ятають, що було «там»", - поділився Бабкін.

Нагадаємо, що Єлісей народився в червні цього року. Сніжана Бабкіна народила сина в 9:52 у київському пологовому будинку. Вага малюка — 3 кг 250 грамів, зріст — 53 див. Сергій Бабкін був присутній на пологах і плакав, взявши на руки сина.

Віталій Козловський вперше прокоментував роман зі своїм директором

Сергій Бабкін отримав престижну премію

Також український співак Сергій Бабкін був відзначений престижною музичною премією «Музична платформа». Композиція «Єви і Адамі» стала однією з «Кращих пісень року 2019».

Раніше ми писали про те, як Сергій і Сніжана Бабині будуть прикрашати свою новорічну ялинку. Разом з артистами про свою лісової красуні розповіли та інші зірки шоу-бізнесу. Серед них Камалія, Світлана Тарабарова, Олег Вінник, Наталія Холоденко. У кого буде 4-метрове дерево, а хто предпочет не наряджати ялинку зовсім, читай далі в матеріалі.

Дивись відео по темі:

Знаходишся у пошуку нових яскравих місць для подорожей? Залишай всю суєту у своєму місті і вирушай назустріч пригодам в Південну Корею. Читай, ніж країна приваблює мільйони туристів щорічно і чому її обов'язково потрібно відвідати.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою