19 грудня 2019 року Ірина Федишин отримала нагороду на врученні премії "Музично платформі", яка пройшла в Палаці "Україна".

Ірина Федишин

Губи-восьминоги: Мережею шириться нова мода на форму губ (ФОТО)

Ірина Федишин після отримання премії відповіла на всі запитання журналістів, у тому числі співробітників Clutch, які вирішили дізнатися, що думає співачка з приводу пластичних операцій і ставлення до природності.

Ірина Федишин

Їм немає аналогів: Топ-5 індійських актрис, які без пластики вражають красою (ФОТО)

Ірина поділилася з Clutch думкою з цього приводу: "Все, що природно, воно виглядає красиво, ніхто не дінеться від старості, всі потихеньку прийде. Але все одно потрібно стежити за своєю красою, максимально підтримувати природну зовнішність. Але до пластичних операцій ставлюся нормально, тому що всьому свій час. Якщо двадцатиилетние дівчата колять собі ботокс, це рано. До цього потрібно серйозно підходити, шукати серйозного фахівця. Часто можна бачити, що чоловік хотів стати красвым, але він навпаки став гірше виглядати. На це боляче дивитися".

Вчені довели, що какао здатне подолати небезпечну хворобу

Також Ірина Федишин вважає, що сучасна медицина стрімко розвивається, тому чому б не скористатися тими благами, які дає пластична хірургія. Зрозуміло, якщо до цього питання підходити з розсудливістю.

Дивись відео по темі:

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, що нещодавно стало відомі погані новини про Філіпа Кіркорова. Виявляється, що у співака почалися серйозні фінансові проблеми, і все дійшло до того, що судові пристави вже займаються выселениием співака з його розкішної квартири. Справа в тому, що Філіп Кіркоров заборгував закордонному банку кілька мільйонів євро, але у співака немає коштів погасити кредит. Що очікує співака далі, і скільки коштує його квартира, читай в нашому матеріалі, який перебуває по посиланню.

Знаходишся у пошуку нових яскравих місць для подорожей? Залишай всю суєту у своєму місті і вирушай назустріч пригодам в Південну Корею. Читай, ніж країна приваблює мільйони туристів щорічно і чому її обов'язково потрібно відвідати.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch.ua

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою