Борис Корчевников вже кілька років бореться з онкологією, і за словами телеведучого, у нього з'явилися всі шанси одужати.

Борис Корчевников

Зараз таким корони не дають: як виглядала сама перша "Міс Всесвіт" (ФОТО)

Але як виявилося, що всі проблеми провідного прийшли з його дитинства. Одного разу він зізнався, що їх з матір'ю покинув батько, а потім мати на всі питання Бориса відповідала: "Батько покинув нас, тому що ти погано поводився".

Ведучий зазначив, що мати була дуже суворою жінкою, і не раз бувало, що та його била, караючи за непослух.

Їм немає аналогів: Топ-5 індійських актрис, які без пластики вражають красою (ФОТО)

Борис Корчевников в дитинстві з матір'ю

Але Борис Корчевников сказав, що ні краплі не ображається на матір, тому що незважаючи ні на що, він досяг успіху в житті. Однак деякі вважають, що успіх телеведучого сумнівний, тому що ведучому 37 років, а нього поки немає ні дружини, ні дітей. Також ведучий зізнавався, що боїться самотності.

Вчені довели, що какао здатне подолати небезпечну хворобу

Напрошується висновок, що ведучий переживає психічну травму за минулого, а також з-за боязні жінок, яку вселила в нього мати.

Дивись відео по темі:

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, що Борис Корчевников нещодавно висловився щодо абортів та сурогатного материнства. Його думка викликала суперечки в громадськості, що сказав Борис Корчевников про аборти – читай в нашому матеріалі, який перебуває по посиланню.

Новий рік 2020 — це початок нового десятиліття, тому зустріти його краще в повній готовності. Покрокова інструкція, як зробити модний новорічний макіяж чекає на тебе тут.

Однак перш, ніж робити мейк-ап, подбай про здоров'я своєї шкіри.Дізнайся ТОП-4 етапи догляду за обличчям взимку, після яких ти не дізнаєшся своє відображення.

досі не знаєш, що подарувати близькій людині на Новий рік 2020? Не сумуй, а черпай натхнення з нашої статті! Дивись ТОП-5 ідей для подарунків, від яких обдаровуваний буде в захваті.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch.ua

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою