Нещодавно Борис Корчевников дав інтерв'ю телеканалу Царьград, у якому відповів на всі питання. У ході розмови виявилося, що Борис Корчевников по-особливому ставиться до того, що важко хворий.

Борис Корчевников

Топ-5 цікавих фактів про зморшки, які назавжди змінять твоє уявлення про старіння

За словами Бориса Корчевникова, йому хочеться усамітнитися, і не підпускати сторонніх до себе, а жити зі своєю хворобою наодинці. Проте він розуміє, що якщо він публічна людина, то його відкритість принесе користь тисячам інших людей, які страждають від подібних хвороб. Крім того, ведучий сказав, що його хвороба змінила його життя, змусила задуматися над важливими речами в житті.

Зараз таким корони не дають: як виглядала сама перша "Міс Всесвіт" (ФОТО)

Корчевников зазначив, що ніяке інше засіб не змінить людини, і не призведе у певну точку, як важка хвороба.

Їм немає аналогів: Топ-5 індійських актрис, які без пластики вражають красою (ФОТО)

Відзначимо, що раніше стало відомо, що велику роль у житті провідного грає владна мати, яка багато в чому контролює давно дорослого сина. І виявилося, що мати не підпускає до Бориса Корчевникову будь-яких претенденток на його руку і серце, тому що, на її думку, дівчата не підходять її синові. Однак нещодавно з'явилася новина, що у ведучого з'явилася кохана. Щоб переглянути фото, переходь по посиланню.

Дивись відео по темі:

Вибір святкового вбрання – найприємніша частина підготовки до зустрічі Нового року. Невід'ємний атрибут розкішного способу – красиву білизну, в якому кожна дівчина відчує себе королевою новорічної ночі. Яке білизна вибрати кожного зі знаків зодіаку, щоб наступний рік був успішним, а новорічна ніч незабутньою дивись тут.

Новий рік 2020 — це початок нового десятиліття, тому зустріти його краще в повній готовності. Покрокова інструкція, як зробити модний новорічний макіяж чекає на тебе тут.

Однак перш, ніж робити мейк-ап, подбай про здоров'я своєї шкіри.Дізнайся ТОП-4 етапи догляду за обличчям взимку, після яких ти не дізнаєшся своє відображення.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch.ua

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою