На Нацвідборі на "Євробачення 2020" стався скандал один з учасників - Девід Аксельрод, співак, виявився людиною з дуже сумнівним минулим.

Девід Аксельрод

Ніхто б навіть не запідозрив, якщо б його колишня менеджер не написала у соціальних мережах відвертий і емоційний пост про минуле Девіда Аксельрода, точніше - Володимира Ткаченко.

Девід Аксельорд

Ось що написала Анжеліка Буркіна, колишня менеджер співака, в Facebook: "Ви ж розумієте, працювати з артистом справа витратна: запис пісень на студії, реєстрація авторського права, зйомки кліпу пісні "Тебе вибираю", костюми для виступів, купівля гітари Taylor, на все це ми з Володимиром тоді брали гроші в борг, які він повинен був повернути після телепроекту "Х-фактор". Мова йде про 10 тисяч доларів – це те, що ми встигли оформити документально, насправді витрачено на нього було набагато більше! За мірками шоу-бізнесу це, начебто, дрібниці, але тим не менш, це гроші, а їх потрібно повертати!".

Девід Аксельрод

Мова йшла про те, що артист змінив ім'я для того, щоб не віддавати борги. Також Анжеліка сказала, що теперішня дружина Девіда також допомагає артисту продовжувати "провертати афери".

Тому після розголошення цієї інформації репутація Девіда Аксельрода сильно постраждає, навіть незважаючи на його вокальні дані і величезний талант, у нього скоро будуть серйозні проблеми.

Крім того, Анжеліка Бурка повідомила, що подавала на тандем Мозкової і Аксельрода в суд за те, що співає пісні без авторського права.

Також колишня менеджер закликала не головосать на Нацвідборі за Аксельрода, тому що він аферист. Вона порадила віддати голос за того, хто дійсно потребує перемоги.

Дивись відео по темі:

Ти ще не вибрала подарунок коханій на День Святого Валентина!? Кращі ідеї подарунків у нашій підбірці. Обирай тут.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою