Молода дівчина, 21-річна модель з Польщі Олександра Погоди трагічно втратила зору з-за того, що вирішила в тату-салоні зафарбувати собі білки очей в чорний колір, як одного разу зробив репер Попек (Popek).

У звичайному тату-салоні майстер залив дівчині фарбу просто в очі, а потім ця емульсія почала страшно палити білки. Дівчина запитала, чому так боляче, але майстер відповів, що все так і має бути, хоч раніше він такого ніколи не робив клієнтам.

На жаль, щось згодом пішло не так, і в Олександри почав падати зір. Потім дівчина перестала бачити правим оком.

Зараз вона щось може розрізняти лише лівим оком, в якому зір поки зберігається. Лікарі поки що нічим не можуть обнадіяти дівчину.

Однак у випадку з репером, у нього все обійшлося. Він сказав, що спочатку справді відчував шалений біль, і навіть плакав від болю, але зір у нього збереглося.

Також читай, що ще 50 років тому люди мали зовсім інші уявлення про красу. Яскравий показник, це конкурси краси. До слова, перший такий конкурс відбувся в 1955 році в США. З тих пір навіть збереглися знімки учасниць і однієї переможниці. Як виявилося, дівчата тих часів не мали таку зовнішність, яку мають сучасні власниці корон. "Зараз таким корони не дають", можна сказати, але тоді світ ще нічого не знав про пластичної хірургії, з допомогою якої "наводять красу". Щоб подивитися на фотографії королев краси минулого тисячоліття, переходь по посиланню.

Дивись відео по темі:

Нашій країні є чим пишатися. Виявляється, українське вино Villa Krim тільки в 2019 році побувало в 42 країнах. Блогери і мандрівники відзначилися з келихом вина Villa Krim, і написали про це приголомшливі відгуки. Крім того, вино побувало в небі і навіть вище хмар. Детальніше про це ти можеш почитати тут.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch.ua

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою