Співачка Міша Романова вже давно покинула групу ВІА Гру і стала самостійною співачкою. Нещодавно вона розповіла Каті Осадчій про те, як вона мало не постраждала від Едгара Камінського, який нещодавно розлучився зі співачкою Славою Камінської.

21-річна модель Олександра Погоди забарвила білки очей в чорний колір, але з-за цього осліпла (ФОТО)

Міша Романова розповіла, що їй збільшували груди, коли вона була вагітною, і термін був - 16 тижнів. Однак співачка зізналася, що не знала про вагітність, тому спочатку обурилася, тому що операція могла нашкодити плоду. На щастя, все обійшлося, але не зрозуміло, як лікар-професіонал зважився "не помітити" вагітність і оперувати.

Міша Романова в Instagram

Злий рок: добірка королев краси, які трагічно закінчили життя (ФОТО)

Також Міша Романова сказала, що не збирається подавати в суд на лікаря, так як не отримала шкоди від збільшення грудей під час вагітності.

Крім того, Катя Осадча вивідала у Міші Романової, що вона зустрічається з чоловіком, який старше співачки на два роки. Однак Міша Романова поділилися цим мимохідь: "Я можу сказати про нього те, що цей хлопець старший від мене на два роки і з ним я відчуваю себе маленькою дівчинкою".

У подружжя не було фотографій з весілля, але правнуки влаштували їм весільну фотосесію 60 років (ФОТО)

Нещодавно ми повідомляли, що Мішу Романову підозрюють у романі з Костянтином Меладзе, тому що син співачки Мартін опинився не сильно схожим на співачку. Він схожий на Костянтина Меладзе, тобто, якщо зіставити дитячі фото продюсера і цього хлопчика, то вони дуже схожі. І це не має нічого спільного зі збігом - вважають в Мережі. Більше про це ти можеш дізнатися тут.

Дивись відео по темі:

Нашій країні є чим пишатися. Виявляється, українське вино Villa Krim тільки в 2019 році побувало в 42 країнах. Блогери і мандрівники відзначилися з келихом вина Villa Krim, і написали про це приголомшливі відгуки. Крім того, вино побувало в небі і навіть вище хмар. Детальніше про це ти можеш почитати тут.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою