минулого тижня, 11 березня, гурт «Час і Скло» зробила офіційну заяву про припинення своєї діяльності. Надя Дорофєєва і Позитив прийняли рішення продовжити свої сольні кар'єри і розділитися. Крім того, вони встигли випустити останній спільний кліп на пісню "Назавжди/Ніколи". У зворушливому ролику показано архівні кадри з концертів та репетицій. На деяких моментах артисти не можуть стримати сліз.

Актриса "Кварталу 95" назвала ім'я коханця Тіни Кароль

Зараз Надя і Олексій (справжнє ім'я Позитиву - прим. ред.) вирушить у прощальний тур по Україні, а 11 вересня дадуть останній концерт.

Надя Дорофєєва та Позитив
Надя Дорофєєва та Позитив

Шанувальники тим часом бурхливо обговорюють новину про розпад улюбленої групи і висувають нові версії: що ж стало справжньою причиною завершення кар'єри "Час і Скло". Найбільш правдоподібною версією, на думку фанатів, є вагітність Наді Дорофєєвої. Нібито 29-річна артистка чекає первістка зі своїм чоловіком Володимиром Дантесом, тому поставила на паузу творчість.

Тільки після весілля: Костя Войтенко дізнався правду про свою дружину, яка вразила його

Надя Дорофєєва та Дантес
Надя Дорофєєва та Дантес

«Ти вагітна і група на стопі?», — питання, поставлене в коментарях до кліпу, який спровокував безліч коментарів і припущень. Сама ж Дорофєєва чутки про поповнення в родині не коментує.

А що ти думаєш з цього приводу?

Також читай про 10 факти, які натякали на припинення спільної діяльності Наді Дорофєєвої та Позитиву задовго до розпаду. Всі знали, що група "Час і Скло" скоро закриється.

Ще дивись 10 найбільш обговорюваних сценічних образів Дорофєєвої за історію існування "Віс". У багатьох нарядів відвертість зашкалює! Навіть Настя Каменських такого собі не дозволяла.

Дивись останній кліп групи "Час і Скло":

найпопулярніше вино України - Villa Krim, за рік побувало в 42 країнах Калейдоскоп подій і гастрономічних захоплень був настільки захоплюючим, що ми просто зобов'язані поділитися з вами mustsee, musteat і mustfeel.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою