30-річна донька Любові Успенської Тетяна Пласкина зараз знаходиться в США і живе в квартирі батька. Дівчина веде свій Instagram-аккаунт і час від часу оновлює його часом трохи дивними фотографіями.

Зараз таким корони не дають: як виглядала сама перша "Міс Всесвіт" (ФОТО)

Нещодавно вона сфотографувала руку з келихом в руці і підписала пост, повідомивши, що вже більше не може пити алкоголь, тому що з-за цього болить голова і відбувається "мимовільна чистка організму". "Видно в 30 років вже харе пити!”, - закінчила думка Тетяна Плаксіна. Однак незабаром вона видалила цей пост.

А нещодавно Тетяна Плаксна в черговий раз звинуватила матір в помилках. «Крім як поливати брудом мене і мого батька - у тебе мабуть нічого не залишилося. Жесть, як ви любите говорити на «Рубльовці» і тобі не снилося орати як я працюю в ім'я порятунку життя на землі, яку ви губите разом з «Наргіз» своїми хворими голосами! Лікуйтеся! Я Навіки від вас відписуюся мій дорогий шановний милий Шоу-бізнес на вас більше ніхто ніколи не подивиться», - написала Плаксниа в одному зі своїх постів в Instagram.

У подружжя не було фотографій з весілля, але правнуки влаштували їм весільну фотосесію 60 років (ФОТО)

Крім того, раніше ми повідомляли, що Тетяна показала в Instagram, що вона зробила зі своїм дитячим фото: вона його «прикрасила» рідко розведеною фарбою, з-за чого на фотопапері з'явилися некрасиві водні розлучення:

Тетяна Плаксіна показала дитяче фото

Дівчину знівечили сірчаною кислотою, але після операції вона стала ще красивішою (ФОТО)

Користувачі Мережі, які вже бачили її пост із зіпсованою фотографією, почали їй писати внизу в коментарях: «Навіщо фарбами бруднити дитячі спогади», «Навіщо зіпсувала фото?».

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою