Відомий російський спортивний журналіст Василь Уткін нещодавно давав інтерв'ю Ксенії Собчак для її YouTube-каналу. Несподівано для всіх Уткін виявився трохи набрали у вазі. Раніше він виглядав ось так:

Василь Уткін кілька років тому

У подружжя не було фотографій з весілля, але правнуки влаштували їм весільну фотосесію 60 років (ФОТО)

А під час бесіди з Ксенією Собчак Василя Уткіна вже побачили таким:

Василь Уткін під час бесіди з Ксенією Собчак

Зараз таким корони не дають: як виглядала сама перша "Міс Всесвіт" (ФОТО)

Зауважимо, що ще в 2018 році журналіст давав коментар з приводу своєї ваги і зовнішності. Він сказав: «Я худну. Всього за життя я скинув близько 350 кілограмів. Це не винятком періодів, коли вага скаче туди-сюди. Але що поробиш? Я слабкий. Я черевоугодник. Одного разу я за півроку схуд майже на сто кілограмів – тоді я важив просто непристойно багато, 230 кілограмів. Це було страшно”, - повідомляє про це видання Cosmo.

Також раніше ми повідомляли, що багато хто активно обговорюють схуднення російського продюсера Максима Фадєєва, який в результаті зміг скинути цілих 100 кілограм. Мало того. Він хоче ще стати стрункішим, скинувши в майбутньому 20 кілограм.

21-річна модель Олександра Погоди забарвила білки очей в чорний колір, але з-за цього осліпла (ФОТО)

Продюсер поділився, що кожен місяць він втрачав по 8 кілограмів. Він не вдавався до допомоги дієтологів, а самостійно планував своє схуднення. Фадєєв сказав, що для того, щоб схуднути, не потрібно багато грошей, адже потрібні тільки інші продукти, багато води і фізична активність.

Дивись відео по темі:

Також раніше ми писали, що ще 50 років тому люди мали зовсім інші уявлення про красу. Яскравий показник, це конкурси краси. До слова, перший такий конкурс відбувся в 1955 році в США. З тих пір навіть збереглися знімки учасниць і однієї переможниці. Як виявилося, дівчата тих часів не мали таку зовнішність, яку мають сучасні власниці корон. "Зараз таким корони не дають", можна сказати, але тоді світ ще нічого не знав про пластичної хірургії, з допомогою якої "наводять красу". Щоб подивитися на фотографії королев краси минулого тисячоліття, переходь тут.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою