Алла Пугачова ще багато років тому давала цікаве інтерв'ю, в якому вона розповіла про те, що в її долі багато речей зумовив саме випадок, тому вона почала вірити в такі речі.

Пам'ятаєш актрису «Чудового століття», яка зіграла Ізабеллу Фортуну? Подивися, як вона виглядає через роки (ФОТО)

«У кожної людини є доля і в якій обов'язково якусь роль грає випадок. І взагалі, по-моєму, життя — це випадок. Сталося так, що я народилася в 1949 році. Сталося так, що ви народилися. А далі вже ланцюжок випадковостей і випадків. Це і називається життя», - розповіла співачка репортеру.

«У неї завжди знаходяться розумні слова. Не можу зрозуміти, чому завжди? готова слухати її постійно», «Так, що правда, то правда», «Яка гарна! Дух захоплює», «Розумна жінка, прекрасні фрази», «Тут вона особлива! І завжди розумна!», «Так розумно може тільки Алла відпарирувати! Браво!».

У подружжя не було фотографій з весілля, але правнуки влаштували їм весільну фотосесію 60 років (ФОТО)

Також раніше ми повідомляли, що зараз Аллі Пугачовій 71 рік, а її усмішці може позаздрити навіть молода жінка. Очевидно, що зараз, з допомогою новітніх технологій Примадонні зробили ідеальну посмішку, на яку вона поки не скаржилася.

"Перчик" малуватий: Тарзан засвітив те, за що його колись полюбила Корольова — шанувальники не оцінили (ФОТО)

Проте в молодості у Алли Борисівни було безліч проблем, пов'язаних з зубами. Але тоді як медицина, так і поняття краси були зовсім іншими. Звичайно, Алла Пугачова ще за часів Радянського Союзу покращувала посмішку, але робилося це, за наших часів, варварським способом. З-за старих методів стоматології потім зуби починали хворіти, зміщуватися, а також міг змінитися прикус і порушитися асиметрія обличчя — що і сталося з Примадонною в молодості. Щоб дізнатися про усмішку Примадонни більш докладно, переходь за цією посиланню.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою