Олег Винник – не просто відомий поп-виконавець. Він є справжнім феноменом українського шоу-бізнесу, улюбленцем мільйонів жінок і кумиром мільйонів чоловіків. Адже всього однією піснею і одним спокусливим поглядом він може підкорити серце будь-якої представниці прекрасної статі.

Нещодавно Олег Винник, який зізнався, що йде на проект «Танці з зірками» не за перемогою, став зірковим героєм авторського YouTube-шоу «Слава +». Канал «Люкс ФМ» презентує його щотижня. Під час відвертої бесіди з ведучим проекту Славою Дьоміним артист відповів на питання, яке давно не дає спокою його численним шанувальникам. Він зізнався, чому насправді приховує особисте життя від публіки.

Виявляється, причина таємничості Олега Винника, в житті якого з'явилася інша жінка, проста до непристойності. Він просто боїться розчарувати своїх шанувальниць, яких називають «вовчицями». За словами Олега, одна знайома якось сказала йому, що у неї був кумир, від якого вона була без розуму. Але коли в своєму інтерв'ю він озвучив думку, яка була їй неприємна і яку вона просто не хотіла чути, втратила до нього інтерес. Почувши це, Винник вирішив, що ні за що не зробить того, що може нашкодити почуттям його шанувальниць до нього.

Крім того, Олег Винник додав, що у кожної людини своя правда, і не всі хочуть чути реальний розклад речей. «Правда, вона як повія. Всі її хочуть, але ніхто не любить», – резюмував артист, дружина якого похвалилася витонченою фігуркою в мініатюрній сукні.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою