Телеведучу Регіну Тодоренко можна назвати найвідомішою мандрівницею в Україні. За 4 роки подорожей з найпопулярнішим тревел-шоу «Орел і Решка» дівчина побувала в кожному куточку Земної кулі, що пролетіла сотні тисяч кілометрів, а за її пригодами біля телеекранів спостерігала вся країна. Безстрашна телеведуча підкорювала Гімалаї, стрибала з водоспаду Вікторія, замерзала вночі в пустелі Чилі, потрапляла в племена аборигенів і канібалів, відчувала на себе і масаж зміями, укуси одного з найбільш небезпечних комах у світі – мурашки-кулі, і навіть зважилася разом з командою відправитися в безперервне кругосвітню подорож, довжиною в 9 місяців.

Регіна Тодоренко

"Кругосветка назавжди залишиться для мене найбільш захоплюючою подорожжю в життя. Я випробувала всі емоції, які тільки може випробувати чоловік в подорожі! - коментує Регіна. – Подорожі дуже сильно розвивають тебе, вони дають тобі багато енергії, надихають, мотивують, закохують. У подорожі ти можеш побачити світ з усіх боків, по-новому подивитися на звичні для тебе речі, познайомитися з абсолютно неймовірними людьми, їх культурою і традиціями. Знаєте, я пам'ятаю, як вперше опинилася в одному з племені острови Вануату і як мене вразило те, що тут, здавалося б, час зупинився дуже давно. Там зовсім відсутні звичні нам блага цивілізації, люди живуть в хатах, які зробили власними руками. І в той же час на контрасті ти бачиш, як розвивається технологічний процес в Японії, як Ілон Маск запускає власну ракету, і розумієш, яке ж світ все-таки різний!", - говорить телеведуча.

Регіна Тодоренко

Також Регіна Тодоренко уточнила, що вона дуже рада роботі на українській радіостанції. Тепер вона знову може поділитися своїм досвідом та емоціями, які отримала в подорожах, з радіослухачами Lux FM.

За її словами, для неї завжди було цікаво спробувати себе в ролі радіоведучої і вести програму українською мовою.

Регина Тодоренко

"Для мене робота на радіо — це абсолютно новий досвід! Я дуже сподіваюся, що мої знання і рекомендації стануть в нагоді, коли кордони знову будуть відкриті і ми знову зможемо вільно переміщатися по світу. - продовжує Регіна. - Не дивлячись на те, що пандемія змусила всіх нас трохи зупинитися і залишитися вдома, у нас є зараз чудова можливість по-новому відкрити для себе свою власну країну і побувати в тих куточках і в тих містах, про які ми тільки чули і поїздку куди весь час відкладали «на потім». Адже, якщо ви хоч раз відчули на смак подорожі, ви вже ніколи не захочете позбутися від них. Адже в подорожах ти відчуваєш смак життя!", - зазначила Регіна Тодоренко.

Почути найвідомішу теле-мандрівницю Регіну Тодоренко в програмі «Кралі в терміналі» разом з Василиною Рядних можна кожен будній день на хвилях радіостанції Lux FM.

А що ти думаєш з цього приводу?

Нагадаємо, раніше ми писали про те, після скандалу з приводу висловлювань телеведучої про насильство в сім'ї, коли від неї відвернулися багато шанувальників, позбавили звання «Жінка року», а великі рекламодавці по черзі розірвали з нею контракти, Регина намагається всіма силами повернути репутацію і прихильність фанатів. Телеведуча активно веде свій мікроблог, де розповідає про особисте життя і публікує величезну кількість фотографій, де демонструє неймовірно стильні вбрання.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою