Злата Огневич вразила шанувальників кардинальною зміною образу, коли отстригла темне волосся і стала блондинкою. Українську виконавицю навряд чи впізнала публіка.

Тим не менш, шанувальники оцінили зовнішній вигляд Огневич. Вони згадали фотографію, на якій артистка позувала з модною зачіскою боб каре.

Актор Тарас Цимбалюк став опером

"кожна пісня - особлива історія. Я пишу їх з ніжністю і любов'ю, дарую крила, щоб пісні надихали інших. Трилогія #Історіїмогокохання матиме продовження в альбомі", - написала Огневич з хештегами" скоро новий альбом "і"сила-моє ім'я".

"Велике спасибі за натхнення!", "Дуже гарна зачіска! Вона вам так йде!", "А ми потім, слухаючи їх, надихаємося і окрилюємося, наповнюємося любов'ю і ніжністю!! Дякую за те, що ваші пісні такі чарівні! Слухаючи їх, хочеться радіти життю ще більше " - коментують шанувальники.

"Ласкаво просимо в цей світ!" Дружина Потапа Настя Каменських повідомила про поповнення – одного сина було недостатньо

Нагадаємо, раніше Злата Огневич після розлучення Хливнюка прокоментувала їх роман.

Дивись відео Злати Огневич:

Також читай, що Мер'єм Узерлі прославилася після того, як зіграла роль культової історичної героїні. У серіалі чудове століття їй дісталася роль Хюррем, єдиної дружини султана Османської імперії Сулеймана. Завдяки серіалу турецько-німецька актриса прославилася на весь світ і підкорила серце мільйонів. Пам'ятаєш Хюррем Мер'єм Узерлі з "чудового століття"? Подивися, якою гарячою красунею вона стала тепер.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою