Нещодавно Катя Осадча у випуску» Світське життя " взяла інтерв'ю у Маші Фокіної, яка розповіла про дружбу з Андрієм Єрмаком. Той, згодом, допоміг її дідусеві, Вітольду Фокіну, обійняти посаду. Зараз Вітольд Фокін призначений заступником голови української делегації на переговорах у Мінську.

21-річна модель Олександра Погоди забарвила білки очей в чорний колір, але з-за цього осліпла (ФОТО)

Маша Фокіна розповіла про свого дідуся: "я сама особисто познайомила свого дідуся з Андрієм Єрмаком, тому що це мій друг, і ми спільно прийняли рішення, щоб дідусь почав займатися цим. Він-Шахтар, він був начальником шахти, і для нього це було складно. Він не знав, що Андрій Єрмак, це друг мого дитинства, і Андрійку тоді теж була потрібна допомога в його ситуації».

Їм немає аналогів: Топ-5 індійських актрис, які без пластики вражають красою (ФОТО)

"У дідуся завжди були амбіції. Він-сірий кардинал. Він завжди по той бік камери, не любить інтерв'ю, не любить пресу. Але вони знайшли спільну мову з Андрійком, ну, з Андрієм Борисовичем, як вони можуть закінчити цю війну», - також додала Маша Фокіна.

У подружжя не було фотографій з весілля, але правнуки влаштували їм весільну фотосесію 60 років (ФОТО)

Нагадаємо, що ще 50 років тому люди мали зовсім інші уявлення про красу. Яскравий показник, це конкурси краси. До слова, найперший такий конкурс пройшов в 1955 році в США. З тих пір навіть збереглися знімки учасниць і однієї переможниці. Як виявилося, дівчата тих часів мали не таку зовнішність, яку мають сучасні власниці корон. "Зараз таким корони не дають", - можна сказати, але тоді світ ще нічого не знав про пластичну хірургію, за допомогою якої"наводять красу". Щоб подивитися на фотографії королев краси минулого тисячоліття, переходь за цим посиланням.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою