Турецька актриса Небахат Чехре, яка зіграла «валіде-султан» в «чудовому столітті», в свої 76 років освоїла для себе нову професію.

Пам'ятаєш актрису «Чудового століття», яка зіграла Ізабеллу Фортуну? Подивися, як вона виглядає через роки (ФОТО)

Виявляється, вона дебютувала як дизайнер, і вже випустила свою першу колекцію речей. За словами творця, її образи підійдуть жінкам будь-якого віку.

Вона розповіла про своє дітище: "я розуміла, що колекція вийшла якісною, але не очікувала такого ажіотажу навколо неї. Не приховую, що сама дещо здивована".

Ось що вийшло у актриси:

Пам'ятаєш дівчинку з «Блакитної лагуни»? Поглянь на неї 40 років — навіть час непідвладне над справжньою красою (ФОТО)

Також раніше ми повідомляли, що Небахат Чехре, де зіграла Валіде — мати султана Сулеймана, нещодавно зробила дуже важливу заяву. Актриса, як виявилося, перестала з'являтися в різних проектах, і свою відсутність вона вирішила пояснити тим, що вона втомилася грати дуже схожих один на іншого персонажів.

Їм немає аналогів: Топ-5 індійських актрис, які без пластики вражають красою (ФОТО)

Ще відзначимо, що у актриси Небахат Чехре дуже непроста доля. Вона народилася в 1944 році в родині юриста, який мав грузинське Походження. Її мати була домогосподаркою, але після смерті батька, якого не стало, коли Небахат було всього лише п'ять років, матері довелося їхати в пошуках кращого життя в Стамбул.

Там, вже в 15 років майбутній актрисі посміхнулася удача і вона перемогла в конкурсі краси, де отримала титул «Міс Туреччина». Завдяки цьому, вона отримала доступ до участі в зйомках. Детальніше про це можна дізнатися тут.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch.ua

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою